Natuurhuisje in Libramont-Chevigny

Luxemburg, België

Geschakeld | Op een erf | Boerderij
  • 16 personen
  • 6 slaapkamers
  • Huisdieren toegestaan
Gasten die hier verbleven vinden de omgeving fantastisch voor
Paardrijden Mountainbiken Wandelen met hond Vogels kijken Wandelen

Deze prachtige boerderij ligt in Rondu, in België. Er zijn 6 slaapkamers waar in totaal 16 mensen kunnen overnachten, ideaal voor een familievakantie. Daarnaast is het toegestaan om een huisdier mee te nemen. Achter het huis ligt een grote tuin waar je veel plezier kunt beleven. De woning bevindt zich tussen de dorpen Libramont en Bastogne in de regio Luxemburg. Deze steden met een historisch centrum zijn dan ook de moeite waard om te bezoeken. De omgeving is zeer geschikt voor mooie wandel- en fietstochten door de natuur. Het is mogelijk om mountainbikes te huren bij de huiseigenaar om zo de Ardennen te verkennen. Op slechts 15 km vind je een meer dat garant zal staan voor veel waterplezier. Het centrum met een supermarkt en restaurants vind je op 10 km van het huis. Het vakantiehuis is netjes ingericht en beschikt over moderne faciliteiten. Er is een speelkamer met onder andere een tafeltennistafel en in de tuin hangt een volleybalnet en er is genoeg ruimte om te voetballen.


Faciliteiten


Optionele extra's

Elektriciteit
Elektriciteit
€ 0,40/kwh,ter plaatse
Gas/Olie
Gas/Olie
oil € 1,20/liter,ter plaatse
Water
Water
€ 8/nacht,ter plaatse
Afvalheffing
Afvalheffing
€ 2/vuilniszak,ter plaatse

Ligging


Beoordelingen

  1. Dany
    30 augustus 2024
    Algemene beoordeling: 7 /10

    Ideaal voor met kinderen

    Natuur, rust & ruimte: 5 /5

    Heel leuk huisje. Beddengoed is aan vernieuwing toe. Zeer vriendelijke eigenaars.
    Netheid is nog een werkpunt.
    Voor de kinderen is er heel veel speelgelegenheden. Zowel binnen als buiten. Mooie omgeving. Ideaal voor wandelaars.

  2. Michel
    6 mei 2016
    Algemene beoordeling: 7 /10

    Vriendelijke eigenaar .Wat verouderingssporen van de inrichting . Krakende bedden . Vaatwas staat niet vast , kantelt uit de omkasting bij vullen van vaat . Te weinig licht in badkamer eerste verdiep . Een of twee parasols zou wenselijk zijn op de koer alsook wat ligstoelen voor in de tuin . Schommel staat niet vast.

    Natuur, rust & ruimte: 4 /5

    Rustig dorpje , mooie vergezichten , vele wandelingen weliswaar met zelf georganiseerde kaarten en wandel gps . Ook met de wagen mooie ritjes in de omgeving gedaan . Komen wij nog terug ..ja , misschien met kleinere groep .

Beoordelingen (2)

Goed om te weten

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

16594

Goed om te weten
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

16594

Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).