Natuurhuisje in Bayerisch Eisenstein

Beieren, Duitsland

Deel van een huis, geen alleen bewoning | Alleenstaand | Vakantiehuis
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • Huisdieren toegestaan
8,5/10
5/5

Dit smaakvolle appartement in Bayerisch Eisenstein heeft 1 slaapkamer. Het is ideaal voor een stel. Het is een klein, maar fijn verblijf dicht bij wintersportmogelijkheden en wandelroutes. Bayerisch Eisenstein is een nationaal erkend luchtkuuroord, direct aan de grens met Tsjechië. De Große Arber loopt vanaf de rand van het dorp omhoog en biedt in de zomer talrijke wandelmogelijkheden. 's Winters is de Große Arber een waar wintersportparadijs: dankzij de sneeuwzekerheid is het gebied bijzonder geschikt om te skiën en te langlaufen. Met de Nationalpark-Card, die je ook ontvangt, rijd je gratis met de bus en de trein door het hele Arberland. Het licht ingerichte appartement biedt plaats aan maximaal 2 personen. De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed. Er is een kleine keuken met een zithoek. Als het mooi weer is, kun je buiten in de tuin met tuinmeubilair genieten van de zon.


Faciliteiten


Ligging


Beoordelingen

8,5/10
5/5
  1. Ludwig 31 augustus 2024
    Algemene beoordeling:
    9/10

    Het huis heeft alles wat je nodig hebt. De verhuurders zijn erg gastvrij en gaven tips voor uitstapjes.

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    De rust van het Beierse Woud is precies goed voor ons van het platteland. Het is er niet te druk en er zijn voldoende bus- en treinverbindingen naar de dichtstbijzijnde steden.

    Deze tekst is automatisch vertaald.
  2. ton 25 juni 2024
    Algemene beoordeling:
    9/10

    erg leuk met mooie tuin voor onze hond

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    erg mooie omgeving en erg vriendelijke eigenaars
    nog koffie en een biertje samen gedronken erg leuk

  3. Ruud 25 juli 2020
    Algemene beoordeling:
    8/10

    Eenvoudig, maar alles wat je nodig hebt is er.

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    Het huisje zelf bevindt zich in aan de buitenrand van een dorpje dus niet midden in de natuur. Maar de omgeving van het dorp is prachtig!

Beoordelingen (6)
8,5/10
5/5

Goed om te weten

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

17496

Goed om te weten
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

17496

Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).