Natuurhuisje in Vråliosen - Vrådal
Zuid-Noorwegen, Noorwegen
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Ben je toe aan een vakantie in de rust van de prachtige en ongerepte natuur van Noorwegen? Zoek je sportieve uitdagingen in de bergen, in en op het water, of 's winters in een sneeuwzeker skigebied of tourend buiten de gebaande paden? Of zoek je juist een plek waar je voorzien van alle comfort zelf tot rust kunt komen, met alle weldadige voorzieningen die je je maar kunt wensen? Zoek je een plek om Noorwegen te ontdekken, het land van indrukwekkende landschappen, helder water, frisse lucht, ruimte, stilte en ontspannen mensen? Voel je dan welkom in dit Noorse natuurhuisje, een in 2010 opgeleverd traditioneel gebouwd houten huis, volledig ontworpen en ingericht voor zes personen. Het natuurhuisje is smaakvol en compleet ingericht, met alle comfort dat je je maar kunt wensen. Een ruime woonkamer, open eetkeuken, groot terras met een deel overdekt, badkamer + sauna, drie slaapkamers (één ouderslaapkamer met balkon en twee kleinere slaapkamers), WC + wastafel boven, berging en heerlijke zithoekjes in en om het huis. Verder heb je de beschikking over een kano en trampoline. Er is een groot stuk grond rond het huis met onder meer een grote vuurplaats en alle ruimte om te genieten van weer en natuur!
Natuur en omgeving
Het natuurhuisje ligt op een schiereiland (Storodde) in het mooie Vravatn, in de zonnige provincie Telemark in Zuid-Noorwegen. 's Zomers kun je volop wandelen, golfen, paardrijden, zwemmen, vissen, kanoën of zeilen. 's Winters zijn er in de directe omgeving volop wintersportmogelijkheden: skiën, snowboarden, langlaufen of gewoon mee op de arrenslee. Op eigen terrein pluk je bosbessen, cranberries en frambozen. Reeën, dassen, vosjes en ander wild brengen bij zonsondergang regelmatig een bezoek aan je terras en als je wilt kun je op bever- of elandsafari. Overdag genieten van een goed boek op de zonnige veranda en 's avonds kijk je in de vlammen van het vuur binnen of buiten. Kortom, vakantie ten top, in elk seizoen van het jaar! In het huis zijn mappen te vinden met beschrijvingen en folders van alle mogelijke uitstapjes in de (directe) omgeving.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Stapelbed (1x)
- Stapelbed (1x)
- Parking (4x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Houtkachel
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Balkon
- Meertje
- Tuindeuren
- Berging
- Sauna
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Speeltoestellen
- Trampoline
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasmachine (gemeenschappelijk)
Ligging
Beoordelingen
-
Michel27 december 2025
Super huisje, heel comfortabel, gezellig en huiselijk ingericht. Van alles is aanwezig, je hoeft haast geen extra zaken mee te nemen. Contact met de eigenaar is ook perfect. Uiteraard kan je muizenkeuteltjes tegen komen, maar een huis zonder muis is geen huis ;). Er is ook genoeg door de eigenaar aan gedaan om het tegen te gaan. Wij hebben daar helemaal geen problemen mee, als je in de natuur bent dan heb je ook de natuur dicht/in je huis.
Kortom; een super huisje! We zouden er zo weer heen gaan!Mooie locatie, uitzicht over het meer en voldoende afstand tot de andere huisjes voor privacy. Omgeving is erg mooi, helaas hadden wij weinig sneeuw maar dat was geen probleem aangezien we puur voor de rust en de omgeving kwamen.
Voor wintersport is dit wel een goede locatie gezien de skipistes in de buurt. Zorg wel voor goede winterbanden en sneeuwkettingen/sokken! Bereikbaarheid kan een dingetje zijn zonder goede voorbereiding. In de zomer is dit vast ook een superlocatie, een mooi terras/veranda, deels overdekt. In de winter komt de zon overigens niet bij het huisje, deze blijft achter de berg steken, in de zomer heb je zeker geen last van. -
Jan4 oktober 2025
We zijn geen enkele nacht gebleven omdat het huis door muizen is aangetast met honderden muizenkeutels op de begane grond en zelfs op de banken. Het risico op mogelijke infecties, zoals het dodelijke hantavirus, was te groot. Reactie van verhuurder: Een beperkt aantal muizenkeutels kan voorkomen in de donkere maanden in een houten huis in Noorwegen. Gasten in de week erna meldden dat alles in orde was en dat ze de stofzuiger even gebruikten. De andere beoordelingen spreken boekdelen.
We did not stay a single night because the house is mice infested with hundreds of mouse droppings on the ground floor and even the sofas. The risk of potential infections, such as the deadly hantavirus was too high.
Response from landlord: A limited number of mouse droppings can happen in the dark months in a wooden house in Norway. Guests in the following week reported that everything was fine and that they used the hoover for a while. The other reviews speak volumes.Het was slecht, zie commentaar hieronder
It was bad, please see comment below
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Christoph17 augustus 2024
Goed uitgeruste keuken, heel vriendelijk houten huis. Mooie sauna, groot terras. Super wandelgebied!!! Prettig contact met de verhuurder.
Gut ausgestattete Küche, sehr freundliches Holzhaus. Schöne Sauna, große Terrasse. Super Wanderregion!!! Netter Kontakt zum Vermieter.
Zeer mooie locatie aan het meer, weg van de weg.
Sehr schöne Lage am See, abseits der Straße.
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 14:00- 23:59
- Uitchecken: 12:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Eindschoonmaak
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
29678
Duurzaamheid
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)