Natuurhuisje in Cruz
Noord, Portugal
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Zwembad
- Huisdieren toegestaan
Dit natuurhuisje is het voormalige huis van de herder en zijn familie. Dit huisje is een paar jaar geleden gerenoveerd en heeft de traditionele gevel behouden, maar is van alle moderne gemakken voorzien om de gasten een comfortabel verblijf te bieden. Het huis heeft twee slaapkamers: de grootste heeft een queensize bed, met een eigen badkamer en de andere heeft twee eenpersoonsbedden. Er is nog een badkamer, een goed uitgeruste kitchenette en een gezellige woonkamer met open haard. De inrichting is eenvoudig maar warm en smaakvol. Het huis heeft een terras waar gasten kunnen eten of gewoon genieten van de rustige zonsondergang, een privétuin met een klein zwembad.
Natuur en omgeving
Hoewel eenvoudig en klein, is het een aangenaam huisje dat midden in het boerenland ligt op slechts 150 meter van het landhuis. Dit huis is omgeven door groene velden en dicht bij het bos.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Verwarming (elektrisch)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Zwembad (privé) 20 m2 m2
- Kinderbed (1x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Badkamer (2x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Karin31 mei 2025
Aanrader als je van rust en stilte houdt.
Tijdens aankomst werden we naar het huisje gebracht en waren verrast door de ligging, de rust en het zwembad. Helaas hadden we een paar dagen minder mooi weer zodat we niet optimaal hebben kunnen genieten van de tuin en het zwembad. Gelukkig lag het huisje centraal tov Braga en Porto en hebben we ons uitstekend vermaakt.
-
Tatjana13 juli 2024
Het was bijna perfect, we voelden ons echt op ons gemak. Een klein stukje paradijs. Fatima zorgt voor het huis, ze is erg vriendelijk en behulpzaam. Ik heb één punt afgetrokken omdat er een probleem was met het houten dak in de grote slaapkamer. We konden de kamer nog wel gebruiken en het zou na ons vertrek verholpen moeten zijn. We zouden zeker weer boeken.
Es war nahezu perfekt, wir haben uns super wohl gefühlt. Ein kleines Stück Paradies. Fatima kümmert sich um das Haus, sie ist sehr sympathisch und hilfsbereit.
Eine Punkt ziehe ich ab, weil es im großen Schlafzimmer ein Problem mit dem Holzdach gab. Wir konnten das Zimmer trotzdem nutzen und es sollte nach unserer Abreise behoben werden.
Wir würden auf jeden Fall wieder buchen.Het huis ligt helemaal afgelegen tussen het bos en de citroenvelden. De boer bewerkt af en toe zijn velden, verder zie en hoor je niets.
Das Haus liegt in absoluter alleinlage zwischen Wald und Zitronenfeldern.
Ab und zu bearbeitet der Bauer seine Felder, sonst sieht und hört man nichts.Deze tekst is automatisch vertaald. -
Marc18 mei 2024
Het huisje en de tuin zijn mooier dan de foto's doen vermoeden en het zwembad is super. Prima ook geschikt voor 2 stellen aangezien er 2 slaapkamers en 2 badkamers zijn.
Het was een rustige omgeving, behalve dan een balkende ezel en veel vogels! Het huisje ligt op een rustige plek maar je bent zo in allerlei mooie stadjes.
Goed om te weten
- Inchecken: 17:00- 23:00
- Uitchecken: 08:00- 10:00
Een borg van € 100,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
37431
32773/AL
Duurzaamheid
- Ecologische / biologische voedselproducten die door de huisbaas zijn gekweekt zijn verkrijgbaar
- Informatie over lokaal erfgoed en cultuur aangeboden door verhuurder
- OV gelegenheid op maximaal 1 kilometer