Natuurhuisje in Sklavonikolas

Zuid-Egeïsche-Eilanden, Griekenland

Vrijstaand | Op een eiland | Landhuis
  • 4 personen
  • 0 slaapkamers
  • Huisdieren toegestaan

Op een perceel van 12000 m2 ongeveer 4 km van de hoofdstad (Ioulis) van Kea eiland, zijn 2 kleine huisjes (50 en 70 m2) het perceel is vies van eikenbomen en zeer rustig, het uitzicht is bergen bedekt met koninklijke eikenbomen, een vuile weg van 500 m gelegen van de hoofdweg (asfalt) naar het perceel. De afstand tot vele mooie stranden om te zwemmen, te vissen, of te eten in kleine leuke taverna's, etc, is niet meer dan 10-30 minuten rijden met de auto (Een auto of motor of elektrische fiets is een must) Voor meer info kunt u contact met mij opnemen.  

Deze tekst is automatisch vertaald.

Natuur en omgeving

12 oude paden voor trektochten rond het eiland, meer dan 20 mooie stranden en plekken om te zwemmen, te vissen, etc. Zeilbootverhuur voor dag Tripp's Tavernes met een opmerkelijk goede keuken van de binnenlandse gastronomische eerste kwaliteit producten en nog veel meer.... Voor meer informatie kunt u een bericht sturen.

Deze tekst is automatisch vertaald.

Faciliteiten

Basisvoorzieningen
  • Open haard
Buiten
  • Tuin
  • Barbecue
  • Tuinmeubilair
Keuken
  • Afwasmachine
  • Koel-/vriescombinatie

Ligging


Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

46597

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

46597


Duurzaamheid

  • Biodiversiteitsvriendelijke tuin

Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).