Natuurhuisje in Pigna
Ligurië, Italië
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Dit vrijstaande huis staat op ons landgoedje twee km van het oude dorpje Pigna. Het huis is van alle gemakken voorzien, grote keuken, woonkamer en beneden zijn de twee slaapkamers en grote badkamer met stortdouche en dubbele wasbakken en toilet en urinoir. Groot houten balkon met schitterend uitzicht over de olijfboomgaard. En natuurstenen terras aan de zijkant.
Natuur en omgeving
Wij hebben 130 olijbomen en maken ook onze biologische olijfolie. De natuur is hier nog prachtig en het is een nog niet ontdekte regio in het achterland van de bloemenriviera met de mondaine plaatsen San Remo, Nice en Monaco. Veel wandel en fietsmogelijkheden. En in juni zwermen vuurvliegjes.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Verwarming (CV)
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Wasmachine
- Wasmachine (gemeenschappelijk)
Ligging
Beoordelingen
-
SJWM9 juni 2026
Ruim huisje, fijne indeling, meerdere buitenplekken, meedenkende en behulpzame eigenaren, fijne badkamer, heerlijke koele slaapkamers
100% rust tussen de olijfbomen met uitzicht op de lage bergen.
-
Saskia16 augustus 2025
Fijne rustige plek
Onze ervaring is zeer positief. Een fijne ruimte met alle relevante faciliteiten. Mooi opgeknapt oud huisje , met veel respect voor natuurlijke en culturele historie.
-
Paul12 juni 2023
Rust, natuur, alle gemakken voorzien
Mooie olijfboomgaard en wilde natuur
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 19:00
- Uitchecken: 07:00- 10:30
- Contactloos verblijf mogelijk
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
46964
IT008043C2QSXEHBA4
Duurzaamheid
- Biodiversiteitsvriendelijke tuin