Natuurhuisje in Aljezur

Algarve, Portugal

Vrijstaand | Centraal gelegen in een dorp | Cabin
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • WiFi
  • Huisdieren niet toegestaan

Deze tekst is automatisch vertaald.

Het natuurhuisje is gericht op het zuiden. Het ligt aan de voet van het Monchique gebergte. Het heeft een fantastisch uitzicht over een zacht heuvellandschap. Het is gelegen in een klein dorp met 10 huizen, waar nog veel traditionele landbouw wordt bedreven. Om bij het huisje te komen moet je een stenen trap beklimmen, dus ongeschikt voor mensen die slecht ter been zijn!

Natuur en omgeving

Het dorp Aljezur met winkelmogelijkheden, restaurants, postkantoor, bank, musea etc. Is 5 minuten met de auto (5km) verwijderd. De mooiste stranden van Europa liggen op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Aan de zuidkust duurt het ongeveer 35 minuten met de auto. Het is fantastisch om te wandelen, te surfen, te zwemmen, te paard te rijden en gewoon te ontspannen. De nachtelijke sterrenhemel is prachtig.


Duurzaamheid

  • Biodiversiteitsvriendelijke tuin

Faciliteiten

Slaapkamer 1
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
Buiten
  • Tuinmeubilair
Kinderen
  • Kinderbed (1x)
  • Kinderstoel (1x)
Keuken
  • Keuken
  • Koel-/vriescombinatie
Wasserij
  • Wasmachine (gedeeld met anderen)

Ligging


Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 18:30
  • Uitchecken: 04:00- 11:00
  • Contactloos verblijf mogelijk
Borg

Een borg van € 35,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

47432


Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Wat betekent “Contactloos verblijf”?
Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.