Natuurhuisje in Adorf-Diemelsee
Hessen, Duitsland
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Een vrijstaand luxe huis op werkelijk unieke locatie in het Sauerland. Geschikt voor max 4 volwassenen en 2 kinderen. Op steenworp afstand van het gezellige dorpje Adorf en toch rustig gelegen in de natuur, omringd door glooiende heuvels en weilanden. Vanaf het ruime terras (op het zuiden) geniet u van een fenomenaal panoramisch uitzicht. Omgeven door wandelroutes, skigebieden en de Diemelsee en gelegen aan een bos, biedt dit huis talloze opties voor een onvergetelijk verblijf. Ook het huis zelf is van alle gemakken voorzien; hout gestookte hottub, houtkachel en infrarood sauna (60 graden). De woonkamer uitgerust met aangename ruime bank, ned. TV zenders en een stereo installatie. De volledig ingerichte keuken, eet/tuinkamer en master bedroom bevinden zich op de begane grond. Op de eerste etage is een grote badkamer, de woonkamer en 2 andere slaapkamers die door een tussendeur zijn verbonden. Inclusief beddengoed en handdoeken. Op beide etages is een apart toilet aanwezig.
Natuur en omgeving
Het rustige dorp Adorf ligt op 10 minuten wandelen. Er zijn 2 supermarkten, een bakker, een kapper en enkele horecagelegenheden. Vanuit het huis loop je zo het bos in en kan je ongestoord genieten van de vele en mooie, goed aangegeven wandel- en fietsroutes. Op 200 meter van het huis kun je opstappen op de bekende Diemelsteig wandelroute. Een historische steengroeve ligt op 1 km. Op 6 km afstand ligt de Diemelsee, dit grote stuwmeer leent zich voor vele verschillende watersporten. Op nog geen 20 km bevindt zich het prachtige paleis van Bad Arolsen waar vroeger koningin Emma heeft gewoond. Iets verder ligt Volkmarsen, wat minder toeristisch maar zeer de moeite waard! De historische Hanzestad Korbach, bekend om zijn vele vakwerkhuizen ligt op slechts 14 kilometer. Langlaufen kunt u al op enkele kilometers afstand bij Schweinsbühl. Op 18 km bevindt zich de wintersportplaats Willingen, en ook Winterberg op 39 km afstand is makkelijk bereikbaar. In beide plaatsen zijn er rodelbanen.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Stapelbed (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Infrarood sauna
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Speelweide
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Ligging
Beoordelingen
-
Jeannette15 februari 2026
Het huis is erg compleet.
Het ontbrak ons aan niets. Bij aankomst een leuke attentie wat een welkom gevoel gaf.
Het huis is erg schoon en heel gezellig ingericht. Aandachtspunt is de trap naar de woonkamer op de 1e verdieping. Dat was eerst even wennen maar na een dag waren we dit helemaal gewend.
De gastheer is zeer vriendelijk en altijd bereikbaar.
De keuken is erg compleet. De hottub was erg aangenaam.
De bedden sliepen heerlijk.
Je hoort in de ochtend en avond wel de auto’s over de naastgelegen weg rijden maar dit hebben wij niet als storend ervaren.
Wij komen heel graag nog eens terug.Heerlijk huisje op een heuvel met rondom prachtig uitzicht.
Tijdens onze aanwezigheid lag er sneeuw wat het landschap.
We hebben veel vogeltjes gezien en zelfs een wolf mogen zien. Wat een beleving!
Het huis ligt erg centraal. Willingen ligt vlakbij. Rondom ook voldoende supermarkten en restaurants in de buurt. -
Ellen18 september 2025
we komen zeker nog eens terug!
Het is een geweldig huisje: goede sfeer, prima ingericht, alles aanwezig en heerlijke hottub en sauna
-
Nora16 juni 2025
Niets op aan te merken.
Prachtig uitzicht. Mooi ruim speels ingedeeld huis met alles aanwezig wat je nodig hebt.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Een borg van € 300,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
65355
Duurzaamheid
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)
- Waterbesparend toilet
- Waterbesparende douche