Natuurhuisje in Gennep
Limburg, Nederland
- 3 personen
- 1 slaapkamer
-
Huisdieren niet toegestaan
Word wakker midden in de natuur, vanuit een unieke buitenwoning: onze Ger. Hij staat in ons prachtige landgoed vol leven: gezang van vogels, rondscharrelende kippen en katten, blatende schapen, spelende kinderen, eetbare planten en heel veel groen in ons bos, velden en moestuin. In de Ger kom je tot rust, op de bank bij de houtkachel of in het comfortabele tweepersoonsbed. Daarnaast kan je gebruik maken van een gedeelde keuken, douche en composttoilet.Een Ger is veel meer dan een tent! Het is warm binnen- en écht buitenleven in 1. In dit Mongoolse nomadenhuis stook je binnen de kachel op hout. Tegelijkertijd word je wakker met de geluiden van de vogels om je heen. We hebben onze Ger sfeervol voor je ingericht. Er staat een comfortabel tweepersoonsbed en een smal eenpersoonsbed. Daarnaast is er een zitje, eettafel en (voor extra gemak:-) een waterkoker. Uiteraard zorgen we voor beddengoed, en indien gewenst extra dekens. Het is heel fijn als u tzt aangeeft hoe laat u denkt aan te komen!
Natuur en omgeving
Ons terrein ligt midden in de natuur. We zitten vlakbij de rivier de Niers en uiteraard de Maas. Nationaal Park de Maasduinen is 6 kilometer naar het zuiden, maar eigenlijk zijn het bij ons ook al Maasduinen.Het Pieterpad loopt een paar honderd meter verderop en dit is dus een ideale plek als je die aan het bewandelen bent.Gennep is een schattig stadje met de wereldberoemde ooievaars van Beleef de Lente op het stadhuis. Het is 3 kilometer, je kan een fiets (of tandem) lenen.Verder ben je binnen een uur fiets of half uurtje met de auto in het gezellige Nijmegen.Oja, wij zijn Workaway/Wwoof-host, wat betekent dat vrijwilligers van over de hele wereld ons komen helpen in bijvoorbeeld de tuin of onze bouwprojecten met materialen uit het bos. Je deelt de andere ruimtes met deze vrijwilligers.Het is belangrijk om bij het douchen een biologisch afbreekbare zeep te gebruiken. Mocht je die niet hebben, dan hebben wij die voor je beschikbaar.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (1x)
- Tuin
- Koel-/vriescombinatie
Ligging
Beoordelingen
-
Mireille26 april 2026
De Ger was schoon en netjes. Er was genoeg hout aanwezig om lekker in de avond te stoken. Koffie en thee aanwezig was ook erg fijn.
Wat een heerlijke plek is dit! Midden in de natuur en wakker worden met het zonnetje op je gezicht en de fluitende vogels. Met een koffie en theetje buiten wakker worden en bonden met de schattige rammetjes. De gedeelde keuken is een fijne plek om te koken en af te wassen. Compost wc en kraantje is dichtbij en zeer schoon. Verder was het fijn om de fietsen en tandem te lenen om te avonturen in de omgeving. Echt een plek om terug te komen want de sfeer is zo chill! Dankjewel Jeroen en tot snel.
-
Peter9 april 2026
Fijne plek!
De yurt staat in een mooie rustige natuurlijke omgeving. Heel eenvoudig maar netjes; Jeroen doet er ook alles aan om het op een goede ecologisch verantwoorde manier te laten verlopen.
-
Mark27 maart 2026
De Joert is ruim, gezellig, en van alles voorzien. Met de kachel kon het ook lekker warm worden opgestookt tijdens koude nachten. Geen enkel minpunt te bedenken!
Heel bijzonder en uniek! Jeroen en de vrijwilligers hebben van Grubbestein een prachtig stukje natuur gemaakt en alles wat gasten kunnen wensen is aanwezig. De gedeelde keuken is van alles voorzien (kruiden, pannen, keukengerei) en de fietsen die we konden lenen brachten ons een heel eind. Veel rust en veel te zien in de omgeving. De kroegjes in Gennep waren wat leeg, maar er kan ook weinig op tegen een wijntje in de Joert drinken :)
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 21:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
66574