Natuurhuisje in Ronnenberg
Nedersaksen, Duitsland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Het huis (68 vierkante meter) met terrein (400 vierkante meter) & boomgaard (8000 vierkante meter) kan gehuurd worden voor 1-7 nachten. Het is eenvoudig en multifunctioneel ingericht en grotendeels drempelvrij. Er zijn 2 terrassen & 2 luifels. Max. 4 parkeerplaatsen. Het is ook geschikt voor kleine seminars en feesten. Serviesgoed en zitplaatsen (voor binnen en buiten) zijn beschikbaar voor elk ongeveer 24 personen. Er zijn hangmatten voor in de wei. Met ca. 4 pers. kun je in het huis slapen in 1 of 2 kamers op eenvoudige slaapgelegenheid (1 tweepersoons slaapbank 1.40x2.00m, 2 eenpersoons opklapbedden (aan elkaar te schuiven tot 1.50x1.95m). Een babyreisbedje (zonder babyslaapzak) is beschikbaar. De prijs geldt voor het hele huis inclusief de weide, ongeacht het aantal overnachtende gasten. Er moet zuinig worden omgesprongen met afvalwater. Er is een houtkachel, twee vuurschalen en een barbecue. De prijs is inclusief 1 mand haardhout en 1 mand vuurschaalhout, handdoeken, beddengoed, toiletpapier, zeep, afwasmiddel en spuitwater.
Natuur en omgeving
De prachtige Waldwinkel ligt op de ZO-helling van de bosrijke Benther Berg, aan de rand van Hannover. Bovenaan de helling is een bier- en koffietuin en onderaan het rondlopende pad ligt het fruithuis met zijn grote boomgaard en directe toegang tot het bos. Het is dicht bij de stad en tegelijkertijd ver weg. Je kunt ter plekke ontspannen, fruit plukken, kruiden of paddenstoelen verzamelen en vogels kijken. In het bos liggen veel grafheuvels, een vervallen koffiehuis en de overblijfselen van een toren op 173,3 meter hoogte. De landschapskunstroute loopt langs het huis, net als regionaal fietspad nr. 3, de 'Groene Ring' en de 'Kansteinweg'. Aan de overkant ligt de 'Waldberg', een gerenaturaliseerde kalislakkenberg waar vaak culturele evenementen worden gehouden. Door de ligging in een natuurgebied gaat het hier meer om baden in het bos dan om Woodstock, om spierkracht in plaats van motorkracht en om tarp in plaats van woonwagenkamp. Met de fiets ben je in ongeveer 30 minuten in het centrum van Hannover (hemelsbreed ca. 9 km naar het centraal station), er is een bushalte op 5-10 minuten lopen en er zijn maximaal 4 parkeerplaatsen.
Faciliteiten
- 2-pers. slaapbank (1x)
- Kinderbed (1x)
- 1-pers. vouwbed (2x)
- Rolstoel toegankelijk
- Parking (4x)
- Internettoegang (WiFi)
- Houtkachel
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Whiteboard
- Kinderbed (1x)
- Hondenmand
- Hondenschaal
- Keuken
- Oven
- Gasfornuis
- Badkamer (1x)
Ligging
Beoordelingen
-
Elise 22 december 2025 Algemene beoordeling:Omdat we daar sliepen konden wede open haard niet gebruiken wat de hoofdreden was om dit te boeken voor meer dan honderd euro per nacht.
Natuur, rust & ruimte:Het is niet eens zo dat het huisje sober of Spartaans is. Alles is aanwezig, geen centrale verwarming maar het is warm genoeg met die kacheltjes op wielen. Het was gewoon ongelofelijk sfeerloos, ongezellig, kil en afschuwelijk. We kwamen naar dit huisje om Kerst te vieren met de kinderen (2 en 4). De eigenaren hoeven geen kerstboom op te zetten maar dit is het andere uiterste. Ik had kaarsen meegenomen maar zelfs die kon ik niet aansteken omdat er geen standaarden waren. De tweede ruimte is een garage met houtschilferplaatwerk, lege koelkast en mat met hondenbakken. Mijn kinderen durfden er niet te slapen. We hebben dus allemaal op matrassen en slaapbank in de andere woonkamer geslapen. Ook die ruimte sfeerloos met een wit magnetisch memobord van twee bij twee aan de muur. Zonder marker (dan zouden we er nog mee kunnen spelen, maar nee). De woonkamer is daardoor in combinatie met rode kantoorstoelen geen fijne plek.
-
Joke 29 juli 2025 Algemene beoordeling:Gezellig vakantiehuisje in een prachtige omgeving. De tuin is volledig omheind en grenst aan een boomgaard, waar je het fruit mag plukken of gewoon heerlijk kan ontspannen.
Vanuit het huisje kan je mooie wandelingen maken die rechtstreeks het bos in gaan.
De communicatie met de eigenares is heel vriendelijk en aangenaam.Natuur, rust & ruimte:Gezellig vakantiehuisje in een prachtige omgeving. De tuin is volledig omheind en grenst aan een boomgaard, waar je het fruit mag plukken of gewoon heerlijk kan ontspannen.
Vanuit het huisje kan je mooie wandelingen maken die rechtstreeks het bos in gaan.
De communicatie met de eigenares is heel vriendelijk en aangenaam. -
Isabel 23 mei 2025 Algemene beoordeling:Geweldig huis, geweldige idyllische omgeving. Keukenapparatuur is perfect, er ontbreekt niets. Alle apparaten worden goed uitgelegd op borden. We hebben hier een heel fijn, ontspannen weekend doorgebracht met een barbecue. Het enige minpunt voor sommigen is misschien dat er geen echt bed is, maar de slaapbank is uiterst comfortabel en we hebben heerlijk geslapen.
Tolles Haus, tolle idyllische Umgebung. Küchenausstattung ist perfekt, es mangelt an nichts. Alle Geräte sind auf Hinweisschildern super erklärt. Wir haben ein sehr schönes, erholsames Wochenende mit Barbecue hier verbracht. Einzig dass es kein richtiges Bett gibt, ist für manch einen vielleicht ein Minuspunkt, das Schlafsofa ist allerdings überaus bequem, wir haben sehr gut geschlafen.
Natuur, rust & ruimte:Zeer aangenaam.
Sehr angenehm.
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 14:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 23:00 uur en 08:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 24 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
70271
Duurzaamheid
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Duurzame inventaris