Natuurhuisje in Vogt
Baden-Württemberg, Duitsland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
-
Huisdieren niet toegestaan
Ervaar kamers die je een goed en welkom gevoel geven... Ervaar gezelligheid, voel het comfort van goede materialen, omgeven door groene weiden en bossen met een gigantisch uitzicht op de bergen van Allgäu... Welkom in onze modelwoning/vakantiehuis! We heten je van harte welkom in deze bijzondere, ronde woonvorm, die liefdevol is gebouwd en ingericht met uitsluitend gezonde en natuurlijke materialen.
Natuur en omgeving
Onze trulli ligt in een klein gehucht dat ook gekenmerkt wordt door landbouw. Ernaast ligt een prachtige vakwerkboerderij met schapen en geiten die in de wei grazen. Vlak in de buurt is Café Annamia, waar je verwend wordt met heerlijke zelfgemaakte taarten en koffie. Er zijn ook veel mooie decoratieve en modeaccessoires van een speciaal soort, waar je kunt snuffelen en vinden wat je zoekt. Het glooiende, heuvelachtige landschap is perfect om te wandelen, fietsen of gewoon om te wandelen en tot rust te komen. In het nabijgelegen Altdorf Woud kun je heerlijk baden in het bos. In de winter, als er sneeuw ligt, kun je rodelen en een groot netwerk van loipes lokt langlaufers en skaters naar de pistes. Het dichtstbijzijnde skigebied bereik je in iets minder dan een uur.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. slaapbank (1x)
- Parking (2x)
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Elisabeth5 september 2024
Het huisje is erg leuk ingericht en heeft een fijne sfeer. Het enige vervelende was de tussendeur tussen de badkamer/toilet en het keuken/eetgedeelte. Deze deur was niet makkelijk te sluiten en scheidde deze ruimtes niet voldoende.
Das Häuschen ist sehr schön eingerichtet und hat eine schöne Atmosphäre.
Das einzig Störende war die Trenntüre zwischen Bad/Toilette und Küche/Essbereich. Diese Türe war zum einen nicht gut zu schliessen und hat diese Bereiche nicht ausreichend voneinander getrennt.Over het algemeen was ons verblijf erg leuk in dit mooie huisje, maar de locatie kwam niet helemaal overeen met de foto die we op internet hadden gezien. Het was niet zo rustig en afgelegen als we dachten. Op zaterdag was er veel verkeer van motorrijders en grote tractoren op de nabijgelegen landweg.
insgesamt war unser Aufenthalt sehr schön in diesem hübschen Häuschen.
Die Lage hat unserem Bild aus dem Internet aber nicht ganz entsprochen. Es lag nicht so ruhig und abgelegen wie gedacht. Am Samstag war sehr viel Verkehr von Motorradfahrern und grossen Traktoren auf der nahen Landstraße.Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 08:00- 12:00
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
74101
Duurzaamheid
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)