Natuurhuisje in Innerkrems
Karinthië, Oostenrijk
- 10 personen
- 5 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Maak kennis met dit Natuurhuisje - ons toevluchtsoord in het prachtige Oostenrijk! Onze gezellige hut ligt middenin het UNESCO biosfeerreservaat Nockberge en is uitgerust met moderne faciliteiten en toch charmant met traditionele elementen, zodat je het beste van beide werelden ervaart. Stel je dit voor: 5 slaapkamers, 2 badkamers en een woonkamer met een authentieke tegelkachel die eigenlijk een winterknuffelmachine is. En weet je wat? Er is ook een sauna!
Natuur en omgeving
Onze hut bevindt zich op 1.500 meter in de Kärntner Nockberge, aan de grens met Salzburgerland, een uniek gebied in Oostenrijk met glooiende beboste bergen. Sinds juli 2012 staat dit gebied op de Werelderfgoedlijst van UNESCO en is het een biosfeerreservaat. Je vindt er naaldbossen en loofbossen, en hogerop lariksen en dennen. Er is veel biodiversiteit, met beren, spechten, oehoes, lynxen en dassen. Op slechts een paar honderd meter afstand ligt de beroemde Nockalmstraße, een geweldige alpiene weg in Karinthië. Met 35 kilometer aan bochtige wegen, adembenemende uitzichten en diverse speelplaatsen voor kinderen. Daarnaast zijn er 14 traditionele eetgelegenheden (jausenstationen) met verschillende lokale specialiteiten. Onze plek is bovendien een ideale uitvalsbasis voor skiliefhebbers. We hebben het over Katschberg (20 minuten rijden), met 70 km aan pistes, en tien minuten verderop van Katschberg ligt Grosseck Speiereck met 50 km aan pistes.
Faciliteiten
- Stapelbed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tv
- Sauna
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Speeltoestellen
- Speelweide
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (2x)
- Bad
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Jeroen 4 mei 2024 Algemene beoordeling:De keuken en de woonkamer zijn niet super groot, maar de slaapkamers zijn ruim (zeker de twee boven). De gezellige openhaard in de woonkamer en de sauna geven een heerlijk 'Oostenrijk' relax gevoel. Het huisje is echt een aanrader voor mensen die graag wandelen (skiën gok ik ook, maar dat lukt in mei niet...) in de prachtige natuur van Oostenrijk. De Nockalmstrasse is overigens een echte must see (900 meter van het huisje vandaan)!
Natuur, rust & ruimte:Het huisje ligt op een geweldige plek, met het bos direct in de achtertuin.
-
Matthias 12 april 2024 Algemene beoordeling:Een uiterst gezellig huis dat uitnodigt tot gezelligheid voor de tegelkachel op een hoekbank met een zeer grote tafel! De keuken is klein, maar biedt een oven, een elektrische kookplaat, een magnetron, een vaatwasser, een koelkast en een drankenkoelkast in de garage. Hout voor de tegelkachel is ook beschikbaar. De sauna is geweldig en biedt veel ruimte. De houten trog voorzien van beekwater nodigt letterlijk uit om af te koelen na de sauna, die toegankelijk is vanuit de tuin!!! Mega!!! Kortom, een plek om je goed te voelen en te ontspannen. In de tuin staat een kleine speeltoren met glijbaan en zandbak, waar onze dochter (2 jaar) erg van genoten heeft! De tuin is helemaal omheind, dus je kunt de kinderen lekker alleen laten spelen. Als je toch uitzicht wilt hebben, kan dat gemakkelijk vanuit de woonkamer. De ontvangst door Edith was erg hartelijk en beleefd. Bedankt!
Ein äußerst gemütliches Haus, das zu geselligen Runden vor dem Kachelofen auf einer Eckbank mit einem sehr großen Tisch einlädt!
Die Küche ist klein, bietet aber einen Backofen, einen E-Herd, eine Mikrowelle, einen Geschirrspüler, einen Kühlschrank und einen Getränkekühlschrank in der Garage. Holz für den Kachelofen ist ebenfalls vorhanden.
Die Sauna ist klasse und bietet viel Platz. Der mit Bachwasser versorgte Holztrog lädt förmlich nach der vom Garten zugänglichen Sauna zum Abkühlen ein!!! Mega!!!
Kurz gesagt ein Ort zum Wohlfühlen und Entspannen.
Im Garten ist ein kleiner Spielturm mit Rutsche und Sandkasten, was unserer Tocher (2 Jahre) sehr gefallen hat! Der Garten ist komplett eingezäunt, sodass man hier Kinder auch mal alleine spielen lassen kann. Sollte man dennoch einen Kontrollblick wünschen, so ist dies vom Wohnraum aus problemlos möglich.
Der Empfang durch Edith war sehr herzlich und zuvorkommend. Danke!Natuur, rust & ruimte:Het huis ligt direct aan de rand van het bos en toch goed gelegen en dicht bij het wegennet. Ons verblijf was in april. Het verkeer was minimaal met ongeveer 6 auto's per dag.
Das Haus ist direkt am Waldrand gelegen und trotzdem gut und nahe an das Straßennetz gelegen. Unser Aufenthalt war im April. Verkehr gab es nur minimal mit ca. 6 Autos pro Tag.
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 19:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
Een borg van € 300,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 25 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
75971
Duurzaamheid
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)
- Geen plastic voor eenmalig gebruik