Natuurhuisje in Vierhouten
Gelderland, Nederland
- 2 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Aan de rand van de heide en het bos, (Veluwe )op loopafstand van het dorpje Vierhouten vind je dit gezellige en knusse Natuurhuisje. Dit huisje beschikt over een heerlijk bubbelbad onder de overkapping .5 x 3.-( veel privacy) .Infra rood Sauna in de sfeervolle blokhut geheel privé Beleving van de stilte in de Natuur gecombineerd met Well Ness . Een fijne zonnige tuin met ligstoelen .Vanuit het huisje loop of fiets je over de heide zo het bos in. Bij koude dagen in het warme water 38/40 gr-Zomers bij warm weer de temparatuur zelf te regelen .Je slaapt op heerlijke boxspring met luxe matras eenfijne badkamer ruime douche en een keuken met oven-vaatwasser. Tv met stream mogelijkheid. Privé parkeerplaats en fietsschuur met oplaadpunt BBQ .Het huisje is staat recht tegenover een mooi heidegebied. Ontbijt kunnen wij voor u verzorgen . Zie voorbeeld,door de bakker bezorgd en in het kastje gezet . Alleen kleine hondjes toegestaan!
Natuur en omgeving
Vanuit dit knusse natuurhuisje kom je rechtstreeks op de fiets- en wandelpaden terecht, op 800 m tref je diverse restaurants met gezellige terrassen waar het goed vertoeven is. Vanuit het Natuurhuisje loop je direct de heuvelachtige heide op. Het hulshorsterzand en beekhuizerzand zijn prachtige zandverstuivingen.Supermarkt Elspeet /bakkerij -( 4,8km) dwars over de heide te bereiken .Het stadje Elburg met zijn oude stadspoort en de haven- is per fiets te bereiken via het zeepad de fietsroute langs het grote Veluwemeer. Zo ook Harderwijk met zijn mooie boulevard. Het Verscholen Dorp is een ook aanrader dat zijn gereconstrueerde onderduikhutten uit de Tweede Wereldoorlog. De rendierklipper (bij Epe ) is prachtige fietsroute. Kasteel de Cannenburg in Vaassen ligt hier dichtbij. De zandsculpuren in Garderen of landgoed staverden ( het kleinste stadje van Europa ) heeft mooie wandelroutes .Het Natuurhuisje heeft een eigen parkeerplek en een fietsoverkapping met oplaadpunt ter beschikking.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Gaskachel
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Berging
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Sauna
- Infrarood sauna
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (2x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Ligging
Beoordelingen
-
Diana1 mei 2026
Wij komen zeker terug. Heerlijk even niks alleen maar natuur en rust.
Super netjes. Ruime plek voor de auto. Voorzien van alle luxe.
-
Gwen24 april 2026
Heerlijk! Huisje, jacuzzi, sauna, alles was top, inclusief het weer.
Perfect gelegen! Rustig, kleinschalig, gezellig. Het was heerlijk, we hebben enorm genoten!
-
maria30 maart 2026
Het huisje was schoon, voldoende handdoeken aanwezig. Het was top geregeld!
Het was een heerlijke plek, met een mooie tuin. Huisje was schoon en alles was aanwezig. De jacuzzi en sauna konden we direct gebruiken en bij vragen reageerden Gea snel. Wij hebben genoten!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 23:00
- Uitchecken: 06:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Vuurwerkvrije omgeving
Een borg van € 100,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 08:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 24 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
31660
030210000122867
Duurzaamheid
- Energie label: Uitgesloten
- Voedselverspilling is geminimaliseerd
- Duurzame inventaris