Natuurhuisje in Le Vinteol
Nieuw-Aquitaine, Frankrijk
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Vanuit de hottub de reeën zien lopen en de bosuil horen roepen! Dat kan in dit rustig gelegen natuurhuisje op het Franse platteland. In februari 2010 kochten de verhuurders een 200 jaar oude fermette in Le Vinteol, een gehucht met drie huizen in de Creuse. Inmiddels hebben zij er een comfortabel huis van gemaakt. Het huis ligt bijzonder rustig, omgeven door landerijen, op een hoogte van ruim 600 meter. Hier kun je nog genieten van de rust en ruimte die het Franse platteland biedt. 's Nachts zie je talloze sterren aan de hemel. Het huis is van alle gemakken voorzien en ingericht voor maximaal zes personen. Beneden zijn er de grote keuken en aparte woonkamer met een doorgang naar de buitenkeuken. Vanuit de woonkamer gaat de trap naar de drie slaapkamers, badkamer en toilet. De slaapkamers zijn allemaal ingericht voor twee personen. Boven is het speels ingericht met diverse trapjes. Om het huis warm te krijgen, is er een houtkachel in de keuken en een pelletkachel in de woonkamer.
Natuur en omgeving
Het huis is gelegen op 640 meter hoogte in de buurt van het dorp Dontreix. Gelegen in het departement de Creuse. De Creuse kenmerkt zich door bossen en de vele meren. De Creuse is één van de dunstbevolkte regio's van Frankrijk. In Dontreix wonen gemiddeld 9,2 inwoners per km², tegen 450 in Nederland. De streek is nog authentiek Frans met hoofdzakelijk een agrarische invulling. Grotere steden in de buurt zijn Montlucon en Clermond-Ferrand, met een prachtige basiliek. Je kunt in het gebied de mooiste wandelingen en fietstochten maken en op één uur rijden is een wintersportgebied, Le Mont Dore. Binnen een half uur zijn er enkele zwem- en vismeren. In de woning ligt een map met diverse wandeltochten, ook rechtsreeks vanuit de woning, en informatie over alle bezienswaardigheden. Vanuit de tuin zie en hoor je veel vogels, zoals het puttertje, de bosuil, kerkuil en verschillende soorten spechten. Ook zien de verhuurders geregeld reeën, zwijnen of een vos.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (2x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Pelletkachel
- Houtkachel
- Gaskachel
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Tuindeuren
- Berging
- Jacuzzi / hottub
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Kinderbad (1x)
- Speelweide
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
Ligging
Beoordelingen
-
Cornelia 9 augustus 2025 Algemene beoordeling:Zeer smaakvol gerenoveerd, prachtig ingericht. De zomerkeuken is geweldig op zowel warme als regenachtige dagen! De communicatie met de verhuurders is uitstekend.
Sehr geschmackvoll renoviert, schön eingerichtet. Die Sommerküche ist sowohl an warmen als auch an regnerischen Tagen super!
Die Kommunikation mit den Gastgebern bestens.Natuur, rust & ruimte:Het huisje is absoluut rustig gelegen, omgeven door een grote tuin. Het heuvelachtige landschap is erg mooi en gemakkelijk te verkennen met de e-bike. Er zijn een paar mooie kleine dorpjes en een zwemmeer op ongeveer 30' afstand met de auto.
Das Häuschen liegt absolut ruhig, umgeben von einem großen Garten. Hier kann man ganz wunderbar entspannen.
Die hügelige Landschaft ist sehr schön und mit dem E-bike gut zu erkunden.
Einige hübsche Stödtchen und Ein Badesee in ca. 30‘ mit dem Auto.Deze tekst is automatisch vertaald. -
Timo 20 juli 2024 Algemene beoordeling:Een prachtige tuin die je helemaal tot rust laat komen. Geweldig met de hot tub er bij. De buitenkeuken was een pluspunt, aangezien je lichtrijk kan vertoeven bij minder goed weer.
Natuur, rust & ruimte:De Limousin is een geweldig rustige streek. Het huisje lag dan ook op een afgelegen plek waardoor de rust meteen op je neer daalde.
-
Tim 13 juli 2024 Algemene beoordeling:Het huisje is van alle gemakken voorzien, is ruim opgezet en heerlijk om even bij te komen! Een heerlijk ruime tuin met hottub. Dit huis is groter dan dat het lijkt op de foto's en zeer mooi gelegen.
Natuur, rust & ruimte:Wat een heerlijk gelegen natuurhuisje. Het is ruimer dan de foto's laten zien, je komt geheel tot rust in deze omgeving en kan genieten van al het moois wat deze omgeving te bieden heeft. Wij hebben hier een week genoten met onze 3 kinderen en hebben o.a. een tempel, kasteel en waterval bezocht. Ben je op zoek naar echt even helemaal niks dan is dit zeker een aanrader!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Eindschoonmaak
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
33118
Duurzaamheid
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Duurzame inventaris
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)