Natuurhuisje in Onil

Valencia, Spanje

Vrijstaand | Op een erf | Bungalow, B&B
  • 3 personen
  • 2 slaapkamers
  • Zwembad
  • Huisdieren niet toegestaan

Het natuurhuisje staat op een prachtig terrein vol mooie fruit-, noten- en vruchtenbomen. Bovendien kijk je uit op de prachtige olijfgaard. Het natuurhuisje ligt in het rustige maar gezellige dorpje Onil, aan de voet van een aantal bergen. Bergen die ideaal zijn voor adembenemende hikes, fietstochten en alles wat je maar wilt. Het huisje staat los van het woonhuis en heeft daarom haar nodige privacy, wat voor jou als gast ideaal is. Het is gezellig en naar het thema 'olijf en natuur' ingericht. Er zijn twee slaapkamers met elk een tweepersoonsbed. In één van de slaapkamers is een gezellige zithoek, waar je onder andere kunt genieten van een heerlijk kopje koffie. De keuken is voorzien van een kookplaatje, servies, waterkoker, magnetron, broodrooster en een koel/vriescombinatie. In de badkamer vind je een douche, toilet, bidet en wastafel. De service is altijd inclusief bed- en badlinnen. Buiten is een gezellig terras (privé) waar je heerlijk kunt relaxen en kunt barbecueën. Naast het privé terras vind je op het terrein het zwembad, de algemene barbecueplaats, een relaxgebied en een speeltuin voor de kleinsten. Ook is er een plekje voor de auto gereserveerd.

Natuur en omgeving

Het terrein van het natuurhuisje is gelegen op het platteland van Onil, tussen de amandelbomen en olijfgaarden. Onil is een klein maar gezellig dorpje omringd door bergen. Naast Onil ligt de plaats Castalla; hier vind je een gave heuvel met een kasteel in het centrum. Super leuk om deze heuvel op te klimmen en wat cultuur te snuiven. In de directe omgeving vind je talloze mooie wandel- en fietsroutes. De verhuurders wandelen en hiken dagelijks in de bergen of over het platteland, dus zij kunnen je helpen bij het vinden van de mooiste routes. Op 20 minuutjes rijden van het natuurhuisje vind je de stad Alcoy, een stad met mooie architectuur en een gezellig centrum waar je alles vindt. Binnen een halfuurtje rijden bevind je je in Alicante. Een dag doorbrengen in deze stad is alles behalve een straf; je vindt er cultuur, Spaanse sfeer, goed eten, een boulevard, shopping, een haven en natuurlijk een strand. Het leukste aan Alicante is dat het aanvoelt als een wereldstad, maar dat het zo compact is dat je het lopend kunt bezichtigen. Een dagje er op uit? Bij dit natuurhuisje worden verschillende services aangeboden met betrekking tot eten. Zo kun je bijvoorbeeld je ontbijt 'to go' meenemen!


Faciliteiten

Toegankelijkheid
  • Parking (1x)
Basisvoorzieningen
  • Verwarming (elektrisch, CV)
  • Verwarming (elektrisch)
  • Airco
Buiten
  • Tuin
  • Tuin (gedeeld)
  • Barbecue
  • Tuinmeubilair
  • Terras (gemeenschappelijk)
Entertainment
  • Zwembad (gemeenschappelijk) c.a. 30 m2 m2
Kinderen
  • Kinderbed (1x)
  • Kinderstoel (1x)
  • Speeltoestellen
  • Speelweide
Keuken
  • Koel-/vriescombinatie

Optionele extra's

Kinderbed
Per verblijf, Optioneel bij boeking
€ 5,00
Maaltijdservice
Per persoon,Optioneel ter plaatse
€ 20,00
Wasmachine
Per item,Optioneel ter plaatse
€ 2,50
Ontbijt
Per persoon,Optioneel ter plaatse
€ 7,50
Kinderstoel
Per item, Optioneel bij boeking
€ 0,00

Ligging


Beoordelingen

  1. Nicole
    5 september 2023
    Algemene beoordeling: 1 /10

    Geen reactie van de eigenaar

    Natuur, rust & ruimte: 1 /5

    We zijn er niet geweest

Beoordelingen (1)

Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken:
  • Uitchecken:
Borg

Een borg van € 100,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

33905

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken:
  • Uitchecken:
Borg

Een borg van € 100,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

33905


Duurzaamheid

  • Ecologische / biologische voedselproducten die door de huisbaas zijn gekweekt zijn verkrijgbaar

Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).