Natuurhuisje in Douzains

Nieuw-Aquitaine, Frankrijk

Vrijstaand | Op een erf | Vakantiehuis
5/5
9/10
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • WiFi
  • Zwembad
  • Huisdieren toegestaan

Gite Gogh is geschikt voor 2 tot 4personen. Een heerlijke plek met comfort en gezelligheid in en om uw gite. Geniet van de Franse zon vanaf uw privé terras of vanuit uw privé jacuzzi/spa die op u wachten. Deze vrijstaande gite is ingericht met een ruime living met een houtkachel om tijdens de koudere dagen ook lekker te kunnen genieten. In de living vindt u een tv + aansluiting met alle Nederlandse zenders. Er is een compleet ingerichte keuken met airco. Twee aparte slaapkamers. Eén slaapkamer heeft een tweepersoonsbed van 160 breed en in de andere slaapkamer staat een bed van 140 breed. Daarnaast is er ook een wasmachine. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en een badkamermeubel. Vanuit de living bereik je via openslaande deuren een heerlijk zonneterras en onder de oude eik staat een royale overkapping. Hier heb je een wijds uitzicht en kun je lekker in alle privacy genieten van een drankje met een lekker stukje Franse kaas.

Natuur en omgeving

Het natuurhuisje ligt in het departement Lot-et-Garonne, aan de buitengrenzen van de Périgord (Dordogne). De charme en de schoonheid van het glooiende, heuvelachtige landschap maken Douzains tot een ideale vakantiestek voor iedereen die van rust, natuur en mooie, oude steden houdt. Door de gunstige geografische ligging is het goed te doen om vanuit Douzains de bastide-stadjes in de omgeving te bezoeken, onder andere Monpazier, Villeréal, Castillonnès en Monflaquin. Maar ook de prachtige kastelen van Biron, Bonaquil en Duras liggen op een steenworp afstand. Je kunt uiteraard ook een grotere tour maken naar middeleeuwse steden, zoals Sarlat en Agen, en eindig deze door de wijnstreken van Bergerac of Cahors. Van mei tot en met september zijn in de regio diverse markten, feesten en festivals te bezoeken. Zo is er in de maanden juli en augustus elke dinsdagavond een 'eet-markt' in Eymet, op maandagavond in Villereal en op vrijdagavond in Montaut. Iedere zondag is er een leuke markt in Issigeac. Voor de kinderen zijn er diverse attractieparken in de omgeving te vinden, onder andere Walibi-parc in Agen en Survival-parc in La Capelle-Biron.


Duurzaamheid

  • Energie label: D
  • Natuurlijke isolatiematerialen
  • Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)
  • Geen plastic voor eenmalig gebruik
  • Waterbesparend toilet
  • Waterbesparende douche

Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 2-pers. bed (1x)
Slaapkamer 2
  • 2-pers. bed (1x)
Toegankelijkheid
  • Parking (1x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Internet
  • Houtkachel
  • Verwarming (elektrisch, CV)
  • Verwarming (elektrisch)
  • Airco
  • Drinkwater
  • Warm water
Buiten
  • Tuin
  • Barbecue
  • Tuinmeubilair
  • Terras
  • Terras (overdekt)
  • Tuindeuren
Entertainment
  • Tv
  • Zwembad (gemeenschappelijk) 40m2 m2
  • Jacuzzi / hottub
Kinderen
  • Kinderbed (1x)
  • Kinderstoel (1x)
Keuken
  • Keuken
  • Afwasmachine
  • Koel-/vriescombinatie
  • Oven
  • Gas (/fornuis)
Badkamer
  • Badkamer (1x)
  • Douche
  • Toilet
Wasserij
  • Wasmachine

Ligging


Beoordelingen

5/5
9/10
6 beoordelingen

    Goed om te weten

    Verblijfdetails
    • Inchecken: 15:00- 23:24
    • Uitchecken: 10:00- 10:01
    • Contactloos verblijf mogelijk
    Borg

    Een borg van € 200,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

    Huisregels
    • Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 08:00 uur.
    • Minimum leeftijd hoofdboeker: 21 jaar.
    • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
    • Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
    • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
    • Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
    • Afval scheiden is verplicht in dit huisje.

    Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

    Natuurhuisje-ID

    35464


    Stel een vraag

    Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

    Stuur een bericht
    Selecteer taal

    Inloggen
    Faciliteiten
    Toegankelijkheid
    • Parking (1x)
    Basisvoorzieningen
    • Internettoegang (WiFi)
    • Internet
    • Houtkachel
    • Verwarming (elektrisch, CV)
    • Verwarming (elektrisch)
    • Airco
    • Drinkwater
    • Warm water
    Buiten
    • Tuin
    • Barbecue
    • Tuinmeubilair
    • Terras
    • Terras (overdekt)
    • Tuindeuren
    Entertainment
    • Tv
    • Zwembad (gemeenschappelijk) 40m2 m2
    • Jacuzzi / hottub
    Kinderen
    • Kinderbed (1x)
    • Kinderstoel (1x)
    Keuken
    • Keuken
    • Afwasmachine
    • Koel-/vriescombinatie
    • Oven
    • Gas (/fornuis)
    Badkamer
    • Badkamer (1x)
    • Douche
    • Toilet
    Wasserij
    • Wasmachine
    Slaapkamers
    Slaapkamer 1
    • 2-pers. bed (1x)
    Slaapkamer 2
    • 2-pers. bed (1x)
    Prijsopbouw
    Inloggen
    Wat betekent “Contactloos verblijf”?
    Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.