Natuurhuisje in x

Noord-Holland, Nederland

Vrijstaand | Alleenstaand | Boot, Blokhut
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • Huisdieren niet toegestaan
8,1/10
4,7/5

Eenvoudige, avontuurlijke ervaring: Drijvend (Tiny) natuurhuisje met hout sauna, op maar 7 fietskilometers (eenvoudige fietsen inclusief) van Amsterdam, op een rustig plekje aan de Amstel bij Ouderkerk. Het natuurhuisje is geïsoleerd, met dubbel glas en de (sauna)houtkachel verwarmd het hele bootje dus is het hele jaar door te boeken. Dik winterdekbed met plaid houden je warm snachts bij een koude voorjaarsnacht. Prachtig landelijk gebied rond ouderkerk aan de Amstel, fiets de landelijke Ronde Hoep; van bijna 20km. sAvonds lekker koken en vervolgens in de sauna..gevolgd door een plons in de Amstel of een warme douche. Let op: Eenvoudige droog w.c. met scheiding vast (zaagsel) / vloeibaar (U leegt dit zelf na ieder gebruik) Warme douche middels geiser. Er is geen stroom, telefoon wel te laden middels USB. Parkeren gratis voor de deur, bushalte 300 van Schiphol/Bijlmer op 2km lopen. Incl.: Bedlinnen, handdoeken, haardhout, water, koffie, thee en de 2 fietsen

Natuur en omgeving

Super rustig plekje, vlakbij Ouderkerk aan de Amstel (op de fiets 5minuten, met supermarkt). Daar start ook fietsroute de Rond Hoep (18km), een must. Amsterdam is de andere kant op een klein half uurtje fietsen. Zwemmen kan prima in de Amstel, daarna lekker opwarmen bij de houtkachel. In 2019 heb ik zelf deze varende blokhut omgebouwd tot weekendverblijf met sauna. Bouwen is superleuk en een houtgestookte sauna is fantastisch. Daarnaast is het te gek dit te delen met anderen. Naast eigen gebruik dus ook af en toe te huur. Ik vaar het bootje zelf naar de slaapplek, waar je heerlijk kan bijkomen van de stadsdrukte. Verwacht geen luxe, een droog w.c. is net wat anders in gebruik....maar het is vooral geweldig leuk, ontspannen hangen aan het water... Hopelijk tot snel!


Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 2-pers. bed (1x)
Toegankelijkheid
  • Parking (1x)
Basisvoorzieningen
  • Open haard
Buiten
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Terras
  • Terras (overdekt)
  • Meertje
Entertainment
  • Sauna
  • Fietsen beschikbaar (gratis) (2x)
  • Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (2x)
Kinderen
  • Speelweide
Keuken
  • Keuken
  • Keuken (gemeenschappelijk)
  • Koel-/vriescombinatie
Badkamer
  • Badkamer (1x)

Ligging


Beoordelingen

8,1/10
4,7/5
  1. Britta 13 september 2021
    Algemene beoordeling:
    9/10

    Als je van een beetje minimalisme houdt, kom je hier aan je trekken. We hebben echt genoten van het teruggebracht zijn tot het essentiële. Het was ook geweldig om vanuit de sauna de bedrijvigheid op de rivier van dichtbij te zien. Fietstochten naar Amsterdam en omgeving met de eigen fietsen van het hotel is een van de duidelijke pluspunten.

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    Overdag konden we kijken naar de drukte op de Amstel. s Nachts was het heerlijk rustig. De eerste roeiers kwamen rond 7.30 uur langs, waardoor de boot zachtjes schommelde

    Deze tekst is automatisch vertaald.
  2. Marije 20 augustus 2021
    Algemene beoordeling:
    8/10

    Eenvoudig geluk, heerlijk bootje zonder poespas, maar met sauna, top combi.

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    Heel rustig als je bedenkt hoe dicht je bij Amsterdam zit. De drukte die er is, is fijn om te ervaren, fietsers, hardlopers, roeiers en bootjes.

  3. Irma 6 augustus 2021
    Algemene beoordeling:
    10/10

    Alles tip top in orde, duidelijke instructies en vlot contact met Jordan!

    Natuur, rust & ruimte:
    5/5

    Prachtige, rustige streek met urban-kantje!

Beoordelingen (20)
8,1/10
4,7/5

Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
  • Contactloos verblijf mogelijk
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

41943

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
  • Contactloos verblijf mogelijk
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

41943


Duurzaamheid

  • Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
  • Natuurlijke isolatiematerialen
  • 100% natuurlijke schoonmaakproducten

Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Wat betekent “Contactloos verblijf”?
Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).