Natuurhuisje in Otterlo
Maak snel een account aan en beheer overal jouw favoriete natuurhuisjes!
-
Details
-
Contactloos verblijf
Het is mogelijk om hier te verblijven zonder contact met de verhuurder en andere mensen. Indien gewenst geef je dit na je boeking aan de verhuurder door.
Natuurhuisje-ID | 46224 |
---|---|
Regio | Gelderland |
Land | Nederland |
Aantal personen | 2 |
Slaapkamers | 2 |
Type | Vakantiehuis |
---|---|
Huursituatie | Vrijstaand |
Ligging | Kleinschalig vakantiepark |
Check-in | 15:00 - 22:00 |
Check-out | 07:00 - 10:00 |
Over dit natuurhuisje
Onze vrijstaande, zonnige en ruim natuurhuisje (65m2) met een moderne inrichting is van alle comfort voorzien (2019 renovatie). Naast de gezellige huiskamer met zithoek bevindt zich een volledig uitgeruste, open keuken en een zonnig eetgedeelte. Verder zijn er twee ruime slaapkamers, waarbij een keuze kan worden gemaakt tussen een kamer met een tweepersoonsbed of een kamer met twee aparte bedden. Alhoewel de ruimte geschikt is voor 4 personen verhuren we deze voor 2 gasten. Het natuurhuisje is voorzien van een nieuwe badkamer met douche en wastafel en apart toilet. De natuurhuisje heeft aan de voor- en achterkant prachtige, ruime terrassen met zon- en schaduwzijden en enkele zithoeken; voor elk wat wils. In de tuin is een afsluitbare berging voor fietsen e.d. Tevens is er een eigen parkeerplaats naast de woning. Het ligt op een klein parkje met 13 andere recreatiewoningen; er zijn geen parkfaciliteiten. De prijs is INCLUSIEF bed/bad en keukenlinnen/handdoeken en is wifi aanwezig.
Natuur en omgeving
Ons natuurhuisje ligt aan de rand van dit bos- en heidegebied. Je wandelt in enkele minuten naar natuurpark De Zanding en naar de uitgestrekte bossen van De Planken Wambuis. De omgeving heeft veel te bieden en kent tal van mooie wandel- en fietsroutes. Onze woning ligt op ca.1,5 km van het entree van Het Nationale Park De Hoge Veluwe met het Kröller-Müllermuseum en het Jachtslot Sint Hubertus. Dit gebied wordt niet voor niets in de Lonely Planet genoemd als een van de beste te bezoeken plaatsen. Het centrum van Otterlo, met allerlei winkels en restaurantjes, ligt op loopafstand. Otterlo is ook een goede uitvalsbasis naar leuke steden als Arnhem, Ede-Wageningen en Apeldoorn.
Duurzaamheid
Duurzaamheid
- Isolatie: Vloer geïsoleerd, Dubbel glas, Dak geïsoleerd
- Warmwatervoorziening: Cv-combi (warm water en verwarming)
- Verwarming: Radiatoren/vloerverwarming met HR(e) cv-ketel
- Mate van afval scheiden: Restafval, Glas, Papier/karton, GFT, Plastics
- Gebruik van biologisch afbreekbare schoonmaakproducten
- Uit eigen tuin: Kruiden, Fruit
- OV gelegenheid op maximaal 1 kilometer
Faciliteiten
Faciliteiten
Slaapkamer 1
- 2-pers. bed (1x)
Slaapkamer 2
- 1-pers. bed (2x)
Faciliteiten
Faciliteiten
Slaapkamer 1
- 2-pers. bed (1x)
Slaapkamer 2
- 1-pers. bed (2x)
- Contactloos verblijf
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- verwarming (elektrisch, CV)
- Berging
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Gas (/fornuis)
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer
- Douche
- Toilet
Huisregels
Huisregels
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.