Natuurhuisje in Ede
Gelderland, Nederland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
In het buitengebied van Ede op de Veluwe staat in een prachtige natuurlijke omgeving ons natuurhuisje Relax & Geniet met jacuzzi. In dit knusse natuurhuisje op ons erf (gelegen achter ons woonhuis maar met voldoende privacy) vind je een ruime woonkamer met een heerlijke hoekbank, een volledig ingerichte keuken met 5 pits gasfornuis, combi magnetron, Magimix Nespresso apparaat, koelkast, gezellige bar en 1 slaapkamer met een lekker 2-persoons bed (160 x 210) en een compacte badkamer. Handdoeken en bedlinnen zijn aanwezig. Daarnaast is er een afgeschermd prive terras, met altijd een warm bubbelbad (jacuzzi op zoutbasis) voor de deur, inbegrepen in de prijs, is het heerlijk relaxen. Er zijn mogelijkheden om onze nieuwe sauna (juni 2025) of een (duo) massage op locatie te boeken. Wees welkom! Wist je trouwens dat wij via relaxgenietpuntnl ook diverse persoonlijke retreats aanbieden?
Natuur en omgeving
Wij zijn dankbaar dat we hier op deze plek met een fijne energie mogen wonen en hebben altijd het idee gehad om anderen hiervan mee te laten genieten. Sinds juni 2020 is het zover. Ons natuurhuisje Relax & Geniet is een feit. Pal aan het Edese Bos, met het klompenpad (wandelroute) direct voor de deur en mountainbike route binnen 2 minuten. De hei vind je op ongeveer 8 minuten fietsen. Zo nu en dan komt het boemeltreintje tussen Ede en Lunteren voorbij. Ook het centrum is op loop/ fietsafstand gemakkelijk te bereiken. Liefhebbers van de natuur, fietsen, wandelen en een relaxte sfeer zullen zich hier zeker thuis voelen. Op de Veluwe kun je eindeloos fietsen, wandelen en paardrijden over heide, zandverstuivingen, grasvlakten en door het bos. Breng ook een bezoek aan het Kröller-Müller Museum in Otterlo, herbeleef de militaire geschiedenis en proef de streekproducten in het hart van de FoodValley of fiets naar het middelpunt van Nederland in het naastgelegen dorp Lunteren.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (CV)
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Sauna
- Infrarood sauna
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (2x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Optionele extra's
| Sauna Per verblijf,Optioneel ter plaatse |
€ 100,00 |
|---|---|
| Sauna Per item,Optioneel ter plaatse |
€ 50,00 |
Ligging
Beoordelingen
-
Renske27 april 2026
Zie hierboven.
Fijn huisje, ruime keuken/kamer voor 2 personen, schone badkamer, goed matras. Kortom, alle nodige ingrediënten voor een paar dagen weg.
-
Catelijne23 april 2026
Keurig huisje, mooie keuken met alles er op en eraan wat je nodig hebt, de bedden lagen goed.
Aankomst werden we netjes ontvangen door de eigenares van het huisje, het echtpaar woont in het huis voor het natuurhuisje. Het huisje zelf van alle gemakken voorzien en was keurig schoon en alles werkte zoals het hoort te werken. De jacuzzi achter het huisje was fantastisch, er staan schermen die je uit kan schuiven voor optimale privacy. De omgeving is schitterend, neem echt fietsen mee, zijn zat routes te fietsen door bossen, over de heide en door leuke dorpjes. Horeca in de directe omgeving is goed. Wij hebben 3 heerlijke dagen gehad.
-
Sabine4 april 2026
Prima huisje
Een heerlijk verblijf gehad. Vooral van de jacuzzi in de tuin!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 23:55
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 23:00 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
54326
vrijstelling