Natuurhuisje in Akersloot

Noord-Holland, Nederland

Vrijstaand | Op een erf | B&B
4/5
8/10
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan

U huurt een schuurwoning aan de rand van Akersloot. Landelijk gebied en toch nabij de A9, waardoor u in no time in gezellige steden als Amsterdam, Haarlem en Alkmaar bent. Het natuurhuisje staat op ons erf, heeft een eigen opgang met klein terras aan een klein weggetje waar enig verkeer langs komt. Als u de openslaande tuindeuren opent hebt u een prachtig gezicht op bollengrond, weiland en boerderijen. Akersloot bevindt zich op 10 km. van het bos en strand. Het grenst aan het Alkmaardermeer waar ook gezwommen kan worden. Boot- en kanoverhuur vind u in Uitgeest. In de zitkamer is een slaapbank en er staat een dining/poolbiljart. In de kitchenette staan een combi magnetron, nespresso apparaat en een waterkoker. Thee en koffie is aanwezig. Er kan, behalve in de oven-magnetron, niet gekookt worden. We zijn ook een B&B. Kosten voor een ontbijt bedragen € 12,50 per persoon en deze wordt om 9.00 uur gebracht. Bedlinnen en handdoeken zijn aanwezig.

Natuur en omgeving

Akersloot ligt in een landelijke omgeving, op 10 km. afstand van bos en duin. Het is een heerlijke omgeving om te fietsen. Akersloot ligt aan het Alkmaardermeer. Hier kan gezwommen worden. Gezellig steden als Alkmaar, Bergen, Egmond aan Zee liggen in de nabije omgeving. Haarlem en Amsterdam liggen op respectievelijk 25 en 40 km. afstand. Akersloot ligt nabij een aanvliegroute van Schiphol.


Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 2-pers. bed (1x)
Toegankelijkheid
  • Parking (2x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Internet
  • Verwarming (elektrisch)
  • Drinkwater
  • Warm water
  • Elektriciteit
Buiten
  • Tuinmeubilair
  • Terras
  • Meertje
  • Tuindeuren
Entertainment
  • Tv
Keuken
  • Keuken
  • Koel-/vriescombinatie
  • Oven
Badkamer
  • Sanitaire voorzieningen
  • Badkamer (1x)
  • Douche
  • Toilet

Ligging


Beoordelingen

4/5
8/10
4 beoordelingen

    Goed om te weten

    Verblijfdetails
    • Inchecken: 15:00- 23:00
    • Uitchecken: 06:00- 11:00
    • Contactloos verblijf mogelijk
    Huisregels
    • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
    • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

    Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

    Natuurhuisje-ID

    56647


    Stel een vraag

    Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

    Stuur een bericht
    Selecteer taal

    Inloggen
    Inloggen
    Wat betekent “Contactloos verblijf”?
    Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.