Natuurhuisje in Appeltern

Gelderland, Nederland

Vrijstaand | Kleinschalig vakantiepark | Glamping
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • WiFi
  • Huisdieren niet toegestaan

De Bell is de ultieme glamping tent en voor deze Bell hebben we uitgepakt! De aankleding van deze Bell Deluxe maakt het super sfeervol. Of het nou samen met je geliefde of met je gezin is. Het kan beide. Want je beschikt ook nog eens over een makkelijke Pharaoh bijzettent waar nog twee personen in kunnen slapen. Het natuurhuisje is daarnaast uitgerust met een klein keukenblokje met tweepits gasstelletje en bijbehorend kookgerei en inventaris. Bij aankomst hebben we de bedden lekker voor je opgemaakt. Ook is er de mogelijkheid om te genieten van de jacuzzi dit kan ter plekke gereserveerd en betaald worden

Natuur en omgeving

In Appeltern is de meest unieke pop-up glamping van Nederland. Hier ga je genieten van live entertainment verspreid over de hele glamping. In de weekenden en in de zomervakantie vind je hier straatartiesten en muzikanten die gedurende de dag hun kunsten vertonen, zo voor je tent! Genieten van deze festival vibes doen we natuurlijk geheel coronaproof waarbij we continu de richtlijnen van de overheid in acht nemen. Even eropuit? Dan trek je het weidse rivierenlandschap in, ontdek je de Tuinen van Appeltern of ga je lekker watersporten bij De Gouden Ham. Hier hoef je je echt niet te vervelen! Maar dat mag wel natuurlijk ;)


Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 1-pers. bed (2x)
Slaapkamer 2
  • 1-pers. bed (2x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
  • Elektriciteit
Buiten
  • Tuinmeubilair
  • Meertje
Kinderen
  • Kinderbed (1x)
  • Kinderstoel (1x)
Keuken
  • Gasfornuis
Badkamer
  • Sanitaire voorzieningen

Optionele extra's

Kinderbed
Per verblijf, Optioneel bij boeking
€ 7,95
Kinderstoel
Per verblijf, Optioneel bij boeking
€ 7,95
Badlinnen
Per persoon, Optioneel bij boeking
€ 6,50
Keukenlinnen
Per verblijf, Optioneel bij boeking
€ 4,75

Ligging


Beoordelingen

  1. Julie 12 mei 2021
    Algemene beoordeling:
    7/10

    De tent zelf was leuk. Ik miste in deze nog wat koudere tijden wel extra dekens, een tafel en voor de tent iets waardoor het gras geen moeras wordt met al die regen.

    Natuur, rust & ruimte:
    3/5

    Ik vond het jammer dat de tenten op het terrein zo dicht tegen elkaar aan staan. Hierdoor is het idee van rust en ruimte er niet. De helft vab de tenten weghalen en je hebt die sfeer veel meer!!

natuurervaring (1)

Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 21:00
  • Uitchecken: 08:00- 10:00
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

60006

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 21:00
  • Uitchecken: 08:00- 10:00
Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

60006


Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).