Natuurhuisje in Tarnac

Nieuw-Aquitaine, Frankrijk

Vrijstaand | Alleenstaand | Pipowagen
  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • Huisdieren niet toegestaan

Deze tekst is automatisch vertaald.

Of u nu op zoek bent naar een romantisch uitje of rust, en ontspanning zoek niet verder, dit natuurhuisje is klaar en goed uitgerust om aan uw eisen te voldoen! Deze 1964 een slaapkamer Super Gelato RV / camper biedt gasten charme en comfort; prachtig met de hand gemaakt met aandacht voor detail door de gastheer Ivan Napier (Schepper van de Award Winning Wild-De-Go boothuis zoals te zien op George Clarkes Amazing Spaces) en uitgerust met gasfornuis, waterkoker, broodrooster en TV. Buiten vind je alle basisbenodigdheden; keuken en eethoek, BBQ, vuurplaats, gasdouche, zaagsel toilet en natuurlijk de houtgestookte hot tub, perfect voor een avondje sterrenkijken! Er is ook een grote schuur / speelkamer op het terrein met tafeltennis, badminton en darts onder andere activiteiten. Het gastgezin woont op 5 minuten afstand en biedt creatieve workshops en afhaalmaaltijden aan. Mocht je iets nodig hebben, dan zijn ze zeer behulpzaam maar respecteren ook je privacy gedurende je verblijf.

Natuur en omgeving

Dit natuurhuisje ligt in het hart van het Regionale Nationale Park van Millevaches in een idyllisch privé-bosgebied. 8 minuten van het pittoreske dorpje Tarnac met een plaatselijke winkel en een strandmeer, en 20 minuten van het stadje Bugeat met een minimarkt, treinstation, cafés en bars. De streek staat bekend om zijn iconische landschappen van heidevelden, veengebieden, wetlands en bossen. De regio wordt ook gewaardeerd om zijn nachtelijke hemel attracties en is treffend genaamd 'Réserve Internationale de Ciel Étoilé du Millevaches'.Populaire plaatsen om te bezoeken in de buurt zijn Lake Vassiviere op 17 km; hier vindt u stranden met populaire activiteiten zoals varen, windsurfen, vissen, kanoën en waterfietsen onder anderen. Het pittoreske dorpje Treignac ligt op slechts 20 km, een zeer mooi dorp aan de rivier de Vézère met verschillende interessante middeleeuwse huizen en kenmerken die u kunt ontdekken in de smalle straatjes rond de 11e-eeuwse kerk en een ander strandmeer met activiteiten.


Faciliteiten

Slaapkamer 1
Buiten
  • Tuin
  • Barbecue
  • Tuinmeubilair
Keuken
  • Koel-/vriescombinatie
Wasserij
  • Wasmachine

Optionele extra kosten

Hot tub
Per nacht,Optioneel ter plaatse
€ 30,00

Ligging


Beoordelingen


    Goed om te weten

    Verblijfdetails
    • Inchecken: 13:00- 23:00
    • Uitchecken: 07:00- 11:00
    • Contactloos verblijf mogelijk
    Huisregels
    • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.

    Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

    Natuurhuisje-ID

    64212


    Stel een vraag

    Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

    Stuur een bericht
    Selecteer taal

    Inloggen
    Inloggen
    Wat betekent “Contactloos verblijf”?
    Je kunt hier verblijven zonder persoonlijk contact met de verhuurder, bijvoorbeeld via een sleutelkastje of digitale toegang. Het contactloze verblijf hoeft niet altijd een verplichting te zijn.