Natuurhuisje in Sankt Vith
Luik, België
- 6 personen
- 3 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Vakantiehuis vol charme in het groen van de Ardennen. Het natuurhuis is geschikt voor max. 6 personen. Dit gezellig vrijstaand houten vakantiehuis heeft 3 ruime slaapkamers en een wellnessruimte met uitzicht op de siervijver. Er is een terras met een tuintafel om buiten te eten en te genieten van de rust. De badkamer met douche heeft een hamham functie voor uw totale ontspanning. Beschrijving: Vrijstaand houten huis omringd met terrassen, tuin en een siervijver.Gelijkvloers:- zonnige woonkamer met zicht op de siervijver- volledig ingerichte keuken- berging- 1 slaapkamer met tweepersoonsbed- 1 badkamer met douche en toilet- 1 gastentoilet1e etage:- 2 slaapkamers met tweepersoonsbed- 1 badkamer met douche en toilet- parkeergelegenheid aan het huis- garage voor fietsen te stallen Opmerkingen: de mobiele telefoonverbinding is zeer beperkt.
Natuur en omgeving
Even helemaal weg van alle drukte, naar de natuur, geheel privé, met een tuin en siervijver, omringt door groene bossen waar het geluid van de stilte hoorbaar is bevindt zich het natuurhuisje. Er zijn talloze mogelijkheden om van hieruit te wandelen zonder de auto te hoeven nemen. De Ravel Vielsalm - Sankt Vith is ook in de directe omgeving. Als u kennis wil maken met de rust en het groen van de Ardennen is het natuurhuisjeop 10 minuten rijden van het historische Sankt Vith uw uitvalsbasis.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Rolstoel toegankelijk
- Parking (3x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Berging
- Tv
- Sauna
- Infrarood sauna
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (2x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Sven26 september 2025
beschrijving huis in het groen klopt, maar dat de tuin niet beschikbaar en niet omheind is, mag beter vermeld worden. Op de foto's zie je een omheining en lijkt er dus een omheinde tuin, maar dat is misleidend. Het is ook het eerste huisje dat wij huren waar de tuin rondom niet gebruikt mag worden.
Ruim huis, gelegen in een rustige doodlopende straat. Alles was proper, de keuken was goed uitgerust. De bedden waren prima. De woning is omgeven door groen en op de foto's lijkt er een omheinde tuin. In de beschrijving staat tuin met vijver maar daar mag je niet komen. Enkel de voortuin is toegankelijk, wat wij wel vreemd vonden. Dit was ook jammer want we hadden een hond bij die dus niet vrij buiten kon omdat er ook geen poort (meer) is. Dit zette wel een domper op het geheel wat onze totaalbeleving sterk naar beneden haalde.
Toen wij er waren was er ook een autorally in de buurt en dat kon je goed horen. -
Anouk19 september 2025
Dit huisje was van alle gemakken voorzien en liet ons al snel thuis voelen. De bedden sliepen heerlijk, de badkamers zijn luxe uitgerust en de keuken heeft alles wat je nodig hebt. Ook ligt er hout voor de kachel. De sauna was ook fantastisch!
Het huisje ziet er prachtig verzorgd uit en ligt in een erg rustig gebied, midden in de natuur. Er is een mooie veranda om te ontspannen en een nette tuin.
-
Gerrie6 september 2025
Het zou een 10 zijn als het geheel omheind was. Wij komen zeker terug!
Het ligt op een prachtig plekje, langs een rustig straatje en met een grote tuin. Het huis is heel comfortabel met fijne bedden en mooie badkamers. Jammer genoeg is de tuin niet geheel omheind, het gedeelte aan de wegkant is open.
Goed om te weten
- Inchecken: 08:00- 23:59
- Uitchecken: 12:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Een borg van € 288,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
65704
Duurzaamheid
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen