Natuurhuisje in Taillette
Grand-Est, Frankrijk
- 2 personen
- 0 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
TINY HOUSE voor 1 à 2 personen Inbegrepen in prijs : bedlinnen, badlinnen en keukenlinnen, gebruik sauna. Zelf badjas of saunadoek voorzien.Op een erf van een oude Franse boerderij werd een aanpalend schuurtje smaakvol omgebouwd tot een natuurhuisje -studio. Een privéplekje gecreëerd voor en door levensgenieters. De tijd even stop zetten en genieten van een grote tuin, kuieren in een hangmat, volledig ontspannen in de sauna,...Bestaat uit 1 ruimte van 3 op 6 m met aparte badkamer (douche, lavabo en toilet).Tweepersoonsbed (boxspring), ingemaakte kast, en kitchenette met elektrische kookplaat 1-pits, waterketel, klein elektrisch oventje, kleine koelkast. BBQ aanwezig voor wie houdt van kamperen maar iets meer luxe zoekt...Voor wie op doorreis is in de Franse Ardennen met fiets, auto of te voet...Voor wie houdt van de natuur, eenvoud en rust.... Indien liever iets meer ruimte, of voor meer personen : check ook onze gite Le Koestal (voor max 6 personen) : Natuurhuisje -ID 66375
Natuur en omgeving
Ligging : in TAILLETTE ; landelijk, vrijstaand, flirtend met de Belgische-Franse grens op een paar km afstand van Rocroi met winkels, banken, terrasjes en restaurants.Voor elk wat wils :wandelaars : de bossen rond Couvin, de grensroute om de omgeving te verkennen, Ry de Rome : een stuwdammeer met wandelweg, de GR 654 stappen tot aan Lac de vielles Forges of het Lac rond wandelen, in Viroinval de Fondry des Chiens opzoeken (een bijzondere geologische plek met rotsen en ravijn), enz.....Fietsers kunnen op het plateau blijven en de kleine Franse dorpjes ontdekken, fietsen richting de maasvallei, 1 van de VTT routes opzoeken,...Cultuur en geschiedenis is er te vinden in Rocroi (historisch stadje met heel mooie 'remparts' (Vauban), Charleville-Mézières stad van de marionetten, of Sédan met het grootste kasteel van Europa....of aan Belgische kant kan je Couvin of Chimay opzoeken,
Faciliteiten
- Internettoegang (WiFi)
- Verwarming (CV)
- Verwarming (elektrisch)
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (gemeenschappelijk)
- Sauna
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Douche
- Toilet
- Wasmachine (gemeenschappelijk)
Ligging
Beoordelingen
-
Ignace Algemene beoordeling:Iets te krap om dagelijks te koken. Goed bed, goeie douche.
Natuur, rust & ruimte:Heel warme ontvangst, basisvoorziening aanwezig, fantastische tuin en zalige sauna
-
Sylvia Algemene beoordeling:Alles is boven beschreven.
Natuur, rust & ruimte:Mooi klein huisje met alles er op en er aan. De tuin is groot met vele lieflijke zitjes waar je overal mag zitten. Het gebruik van de sauna was in vertrouwen. De eigenaar is vriendelijk en behulpzaam; reageert snel op vragen etc. Wij voelden er ons erg thuis.
-
JE Algemene beoordeling:Het verblijf is knus, maar verzorgd en biedt alles wat je nodig hebt. Er is over veel nagedacht en de kast is ruim om goed je bagage in kwijt te kunnen. Gastvrije eigenaren die veel faciliteiten aanbieden en op het terrein een gemoedelijke sfeer hebben gecreëerd. Wij hebben er ruim een week gezeten en hadden erg goed weer, dus hebben bijna alleen maar in de tuin gezeten. Supermarkt en historisch stadje is op fietsafstand.
Natuur, rust & ruimte:Prachtige locatie om er even helemaal tussenuit te zijn! Vooral met goed weer is het volop genieten van de tuin die mooier is dan de foto's laten zien, met veel bloemen en vogels. Allerlei zithoekjes waar je kunt zitten en volop gras om zelf met een kleedje lekker op de grond te liggen.
Goed om te weten
- Inchecken: 17:00- 21:00
- Uitchecken: 08:00- 12:00
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
65886