Natuurhuisje in 't Harde
Gelderland, Nederland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
-
Huisdieren niet toegestaan
Zalig wakker worden in het bos. 's Nachts de heldere sterrenhemel. Overdag eindeloos wandelen of lummelen en genieten van de rust en vogelgeluiden. Het 300 jaar oude monumentale landhuis is gelegen naast een kasteeltje gelegen op een landgoed. Het natuurhuisje is gelegen in het bos en biedt alle basisgemakken en het is sfeervol ingericht met natuurlijke, duurzame materialen. Er is plek voor maximaal 4 volwassenen (en evt twee kindjes/baby’s): er zijn twee slaapkamers, beide met een heerlijk tweepersoonsbed (160cm). Bovendien staat er een slaapbank in één van de twee woonkamers, ook van 160cm. Hiervoor dient eigen beddengoed meegenomen te worden. Het bedlinnen voor beide slaapkamers is van 'Timeless Linen' en speciaal voor ons handgemaakt in Polen. Er is een badkamer met douche en wc. De keuken is eenvoudig. Twee woonkamers, waarvan eentje met een 6 persoons eettafel. Er zijn klimaat neutrale airco's die ook als warmtekachels werken.
Natuur en omgeving
Ons landhuis staat naast een kasteel gelegen op een landgoed. Op een open plek in het bos op de Veluwe tussen Harderwijk en Zwolle. Tevens op een steenworp afstand van de helende kruidentuinen van Dr. A Vogel. Note: een weekend van 3 nachten is maar klein tikje duurder dan een weekend van 2 nachten.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Verwarming (CV)
- Airco
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Terras
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Lotte29 september 2023
Een heerlijk huis met zo veel zorg en liefde ingericht, we voelden ons meteen thuis. Perfect voor 4 volwassenen. Geweldig weekend gehad, helemaal tot rust gekomen. Elburg (met beste ijs!) is schattig stadje maar we zijn vooral in de natuur geweest en genoten van het fijne huisje. Wat een mooie plek!
Prachtig bos, klompenroute die we volgden ging over industrieterrein maar zelf prima alternatieve routes gevonden :)
-
Jos14 augustus 2023
Het slot in de deur zit los, waardoor het heel lastig kan zijn om slot te openen of te sluiten. Er is een heel eenvoudige keuken, zonder vaatwasser of koffiezetmachine. De tuin is gedeeld en heeft weinig comfort of beschutting te bieden.
Mooi omgeving, mooi huis. Zoals vermeld is het een gedeelde tuin met een vaste bewoner. De tuin is voorzien van grijs grind, er is geen parasol met standaard aanwezig, dus erg warm als de zon schijnt. Door werkverkeer van (waarschijnlijk) de naastgelegen A. Vogel tuinen is de tuin ook niet altijd erg stil
-
Katherine9 juni 2023
Heel mooi gelegen, mooie inrichting, heerlijke bedden en linnengoed, privétuin. Heel bijzonder om hier te verblijven.
Prachtige accomodatie midden in de natuur
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
66550