Natuurhuisje in La Martre
Provence-Alpes-Côtes d'Azur, Frankrijk
- 5 personen
- 4 slaapkamers
- WiFi
- Zwembad
- Huisdieren toegestaan
Het huis ligt ver van alles in een totaal geïsoleerde omgeving midden in de natuur, met ononderbroken uitzichten, totale stilte en de hele vallei die zich voor je ogen opent. In het Nationaal Park van de Verdon, liefhebbers van weidsheid en stilte: ik verwelkom 5 personen voor een verblijf van minimaal 4 dagen en maximaal 15 aaneengesloten dagen. Op 1100 m hoogte, ver van alles, op slechts 20 minuten van de Gorges du Verdon. De GR langeafstandswandelroute loopt vlakbij en je kunt vanuit het huis prachtige wandelingen maken. De toegangsweg is moeilijk, dus je kunt het beste aankomen met een 4x4 SUV of te voet..... Het zwembad is beschikbaar onder streng ouderlijk toezicht als er kinderen zijn.
Natuur en omgeving
Het huis ligt midden in de natuur, op 15 minuten lopen van de rivier de Artuby, omringd door weilanden en bossen, in een totaal ongerepte omgeving tegenover de Montagne du Brouis. Bargème en zijn historische plaats bereik je te voet in een uur. Ik wil je erop wijzen dat, gezien de hoogte, het zwembad tussen half juli en eind augustus in gebruik is. De rivier is prachtig om in te zwemmen. Houd er rekening mee dat de bossen vanwege de brandvoorschriften in de regio mogelijk niet toegankelijk zijn bij erg droog weer. De omliggende dorpjes zijn authentiek. Je vindt er lokale kwaliteitsproducten, kazen en groenten, en lokale winkels op slechts 15 minuten rijden.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Kinderbed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- Twijfelaar (1x)
- 2-pers. slaapbank (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (gedeeld)
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (gemeenschappelijk)
- Zwembad (privé) 72 m2 m2
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Kinderbad (1x)
- Kinderbox (1x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Badkamer (1x)
- Bad
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
Ligging
Beoordelingen
-
Aurélie 22 juli 2025 Algemene beoordeling:Alles was perfect. Meer dan aangenaam verblijf
Tout était parfait. Séjour plus qu’agréable
Natuur, rust & ruimte:We hadden een heerlijk verblijf en konden tot rust komen in een prachtige omgeving, met adembenemende uitzichten en wandelingen! We voelden ons erg welkom en deelden mooie herinneringen met onze lieve gastheer en gastvrouw. Het was een heerlijk huis om in te wonen, alles was heel schoon en we hadden alles tot onze beschikking wat we nodig hadden. Plus, het prachtige zwembad om in te ontspannen en af te koelen, altijd met een meer dan magisch uitzicht!
Magnifique séjour, nous avons pu nous déconnecter dans un environnement splendide, des vues et des balades à couper le souffle ! Nous avons été magnifiquement accueillis et avons partagé de beaux souvenirs avec nos adorables hôtes. Une maison où il fait bon vivre, tout y était très propre et nous avions tout ce qu’il fallait à notre disposition. Le plus, la superbe piscine pour se poser et se rafraîchir toujours avec une vue plus que magique!
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 20:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
Een borg van € 189,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 21:00 uur en 07:00 uur.
- Niet geschikt voor kinderen onder de 1 jaar.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 22 jaar.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
71102
8307400109755/5077 LE CASTELLAS
Duurzaamheid
- Energie label: Uitgesloten
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)