Natuurhuisje in Dalfsen
Overijssel, Nederland
- 3 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Wakker worden van de vogels, met verrekijker en al op pad, moderne luxe in een kleine woning. Genieten, zo noemen ze dat. We heten jou van harte welkom in onze huisje in Dalfsen! Een klein huisje met een mooie historie, in het buitengebied van het prachtige Dalfsen. In 2023 is ’t Vogelhuisje compleet nieuw opgebouwd, goed geïsoleerd en gasloos gemaakt. Het is nu van alle gemakken voorzien en beschikt over een airco (erg fijn in de warme zomermaanden) en een Quooker voor heerlijke thee! Dit natuurhuisje staat vast aan onze boerderij, maar is voorzien van een eigen tuin (met kruiden), 2 eigen terrassen en een eigen parkeerplaats. En niet te vergeten, veel vogels weten hun weg te vinden naar de tuin en de terrassen van ’t Vogelhuisje! Vanuit de woonkamer heb je goed zicht op de tuin en het drink- en badderplekje van de vogels, met daarachter zicht op de weilanden. En loop je de oprit af, dan loop je zo via de weilanden de natuur in.
Natuur en omgeving
Maar ook de wijde omgeving is prachtig, dus vanuit ’t Vogelhuisje raden wij je aan om er op uit te gaan. De fietsen staan voor jullie klaar in de privé-schuur. Neem ons vogelboekje, de verrekijker en de picknickmand mee, en geniet van al het moois wat het Vechtdal jou te bieden heeft. De fiets- en wandelroutes brengen jou op de mooiste plekjes. De uitkijktoren trakteert jou op een prachtig uitzicht over de Vecht. Met het pontje kun je de Vecht oversteken richting Vilsteren. Ommen ligt binnen handbereik. Op de terugweg kun je uit eten aan de Vecht, voordat je terug in ‘t Vogelhuisje lekker bijkomt onder het genot van een heerlijk wijntje. Die nuttig je op de bank voor het tuinraam, of op 1 van de 2 privé terrassen in de tuin. Vergeet in de avond niet omhoog te kijken, want de sterren kun je tellen. De volgende morgen uitgerust op weg naar Hanzestad Zwolle? Deze B&B ligt tussen Zwolle (15km) en Ommen (10km), 4km van Dalfsen. De Overijsselse Vecht is op loopafstand.
Faciliteiten
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Verwarming (elektrisch)
- Airco
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Berging
- Fietsen beschikbaar (tegen betaling) (4x)
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Kinderbad (1x)
- Kinderbox (1x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Optionele extra's
| Ontbijt Per persoon,Optioneel ter plaatse |
€ 15,50 |
|---|
Ligging
Beoordelingen
-
Ine1 augustus 2026
We wisten niet dat het zo mooi was
Prachtige omgeving, mooi huisje, veel vogels gespot, leuke eigenaren
-
C25 juli 2026
We hebben geen verbeterpunten voor het huisje.
De omgeving onder punt 3: we hebben alleen ingevuld waar we zelf ervaring mee gehad hebben. Wil niet zeggen dat de overige activiteiten niet prima mogelijk zijn.Heel fijn, rustig en compleet huisje. De eigenaren Hans en Aukje vinden het fijn als je je thuis voelt en doen er alles aan om je een relaxte vakantie te bezorgen. Ze zijn zelf echt natuurliefhebbers en genieten heel erg van hun omgeving.
Het deel van de Vecht, wat op ongeveer 1,5 km lopen van het huisje ligt, is heel rustig en nog niet ontdekt door het toerisme. -
Margo18 juli 2026
Het is een prachtig ruim huisje met alles erop en eraan.
Ontzettend aardige gastheer/vrouw.
Een mooie uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken, op de uitstekende fietsen die er ter plekke tot je beschikking staan (voor een kleine bijdrage).
De mooie plaatsen zoals, Dalfsen, Ommen, Zwolle en Hattem, waar je zo naar toe kan fietsen met de fietsknooppuntenroutes. Kortom echt genieten.Het is een heerlijke rustige plek.
Veel mooie natuur in de omgeving.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Gratis annuleren binnen 7 dagen na bevestiging van je boeking, bij een boekingsaanvraag meer dan 28 dagen voor aanvang. Bij een boeking met aanvang binnen 28 dagen geldt gratis annuleren binnen 24 uur. Bij annulering binnen gestelde periode heb je recht op volledige terugbetaling van het boekingsbedrag.
Daarna krijg je een deel van de reissom en 100% van de borg terugbetaald:
• tot 42 dagen voor aankomst: 70% terugbetaald
• 42–28 dagen voor aankomst: 40% terugbetaald
• 28 dagen tot de aankomstdag: 10% terugbetaald
• op de aankomstdag of later: geen terugbetaling
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 23:00 uur en 07:00 uur.
- Niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
73055
Duurzaamheid
- Energie label: Uitgesloten
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen