Natuurhuisje in Winterswijk Henxel
Gelderland, Nederland
- 2 personen
- 0 slaapkamers
- Huisdieren toegestaan
Onze blokhut staat in een klein bosje op ons erf. Douche en toilet zijn aanwezig op ongeveer 20 meter van de hut. Naast de hut hebben we een koffie en theetuin, deze is te vinden op facebook als Terras zonder Naam. De hut is ingericht voor 2 personen. Het bed is 1.40 x 2.00 m. We hopen de hut aan te passen op de wensen van onze gasten. Tips zijn altijd welkom. Er is geen water in de hut, wel elektriciteit. Stuur dan gerust een mail. Let op! In de maanden Mei, Juni, Juli en augustus is het niet mogelijk om bed- en badlinnen bij te bestellen. We kunnen dit niet wijzigen bij het programma van natuurhuisje. Een huisdier mag mee, maar GEEN Kat.
Natuur en omgeving
Wij wonen op ongeveer 3 kilometer van het Centrum Winterswijk. Daar is een bioscoop, verschillende musea en een grote verscheidenheid aan winkels. Rondom de kerk op de markt bevinden zich tal van horecazaken. De Steengroeve is op loopafstand te bezoeken. U kunt een elektrische buggy toer boeken, dit is op 1 km bij ons vandaan. Een hele mooie wijngaard op 2 kilometer afstand, naast een prachtige golfbaan. In en rondom Winterswijk zijn verschillende fiets en wandelroutes. Van onze boerderij af kun je ook alle kanten op wandelen en fietsen. We zullen de informatie telkens aanpassen met tip enz. van onze gasten.
Faciliteiten
- Parking (1x)
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tafeltennistafel
- Koel-/vriescombinatie
- Sanitaire voorzieningen
- Douche
- Toilet
Optionele extra's
| Badlinnen Per persoon, Optioneel bij boeking |
€ 3,00 |
|---|---|
| Bedlinnen Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 12,50 |
Ligging
Beoordelingen
-
Winnie2 mei 2026
Er is alles wat je nodig hebt, het geeft het gevoel van kamperen (toilet, douche, aanrecht 20 meter verderop) maar dan in een heel fijn huisje. Het is prachtig geleden en je kunt van daaruit meteen mooie wandelingen maken in de natuur. Mijn hond was aangelijnd als voor het huisje zaten, vanwege de loslopende konijnen en kippen (die hij reuze interessant vindt) en genoot evengoed van alles wat er te zien, horen en ruiken was. We Toplocatie! Leonie is bovendien heel erg vriendelijk en behulpzaam. We hebben ontzettend genoten.
Het was heerlijk rustig, echt genieten in de meizon met een kopje thee, de geluiden van de vogels, het geritsel in de bladeren, de konijnen die voorbij hupsen.
-
Astrid20 april 2026
Schoon, fris, sfeervol, vrij en door het rustpunt ook nog voor alles een oplossing.
Veel afwisseling, prachtige paden, vogelgeluiden en ook wat dagelijks woon-werkgebeuren in de buurt wat het weer gezellig maakt.
-
Hanneke25 maart 2026
Een eenvoudig huisje maar met alles wat je nodig hebt. Precies goed om een paar dagen weg van de drukte bij te komen.
Samen met mijn hondje een paar zalige dagen gehad. Het huisje had meer te bieden dan ik had verwacht met een koelkast, magnetron, waterkoker en senseo apparaat en de elektrische verwarming en deken hebben ervoor gezorgd dat ik het niet koud heb gehad. Genoeg leuke wandelmogelijkheden in de omgeving. We hebben ons goed vermaakt en voelden ons zeer welkom bij Ad en Leoni
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 10:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Een borg van € 50,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 22:00 uur en 07:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 25 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
82983