Natuurhuisje in Waterlandkerkje
Zeeland, Nederland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Welkom in ons knusse en karaktervolle dijkhuisje, verscholen in het hart van het Zeeuws-Vlaamse polderlandschap. Dit idyllisch plekje wordt omringd door natuur, knotwilgen, weidse uitzichten en een eindeloze rust om even helemaal op te laden. Slechts 20 minuten van het strand en het natuurgebied ‘t Zwin. Op 10 minuten rijden van het charmante Sluis. Dichtbij Knokke, het historische stadje Brugge en Gent. Het huisje is sfeervol ingericht en biedt alles wat je nodig hebt voor een comfortabel en ontspannen verblijf. Of je nu met een boek in de tuin zit, de natuur verkent of de nabijgelegen stadjes bezoekt, op dit plekje kom je echt tot rust! Begane grond; Volledige ingerichte keuken, Woonkamer Slaapkamer 2p bed Badkamer met douche Apart WC Werk bureau Ruime tuin, gedeeltelijk omheind Kast met spelletjes LET OP! baby/Peuter bed/stoel alleen op aanvraag Boven etage; Slaapkamer met 2 persoons bed en 1 persoons bed. Apart WC
Natuur en omgeving
De omgeving van Waterlandkerkje is een waar paradijs voor natuurliefhebbers. Het Zwin, Een uniek natuurreservaat dat zich uitstrekt van Nederland tot België. Dit getijdengebied is een kraamkamer voor tal van vogels en planten met slikken, schorren en zoute moeraslanden. In elk seizoen is er wat te beleven; van broedende kluten tot duizenden trekvogels die neerstrijken op weg naar warmere oorden. Een ideale omgeving voor lange wandelingen of fietstochten langs slingerende kreken, oude boerderijen, rietkragen en uitkijkpunten waar je reigers, hazen en roofvogels kunt spotten. Ook de route langs de zwarte polder alwaar men een uniek kustecosysteem van dichtbij kunt ervaren. Net buiten Oostburg ligt het Groote Gat, een voormalig krekengebied dat nu een prachtig natuurreservaat is. Hier wandel je langs rietlanden en grasvelden waar Schotse Hooglanders grazen. Kortom, een natuurhuisje in het buitengebied van Waterlandkerkje dat vele mogelijkheden biedt voor een ontspannen vakantie
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. bed (1x)
- Parking (2x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Berging
- Tv
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
harald11 augustus 2026
We zijn al in verschillende andere ‘natuurhuisjes’ geweest en deze is echt de beste!
Een echte aanrader!!!Wir waren schon in verschiedenen anderen "natuurhuisjes" und dieses hier ist das Beste!
Eine gang, ganz, große Empfehlung!!!Een prachtig gelegen huisje tussen de bomen en achter een hoge heg. Aan de andere kant – voor de panoramavensteren van de slaapkamer op de begane grond – ligt een uitgestrekt aardappelveld. Op de weide daarachter staat elke ochtend bij zonsopgang het paard van de buurman te poseren in de ochtendzon. Af en toe komt er een kip in de tuin, dan nog een kip, en soms de haan of een of twee katten, die het niet op de kippen of de haan gemunt hebben.
Het is niet ver naar de zee. Maar chillen, tot rust komen en naar het haardvuur staren kan al in dit geweldige huisje en de grote tuin ervoor en erachter.
Annelies, de verhuurster, is heel aardig. Alles in het huis werkte prima.Ein wunderbar gelegenes Häuschen unter Bäumen und hinter einer hohen Hecke. Zur anderen Seite - vor den Panoramafenstern des Schlafzimmers im Erdgeschoss - ein weites Kartoffelfeld. Auf der Weide dahinter posiert bei Sonnenaufgang allmorgendlich das Pferd des Nachbarn im Sonnenaufgang. Ab und zu kommt ein Huhn in den Garten, ein zweites Huhn, dann manchmal der Hahn oder ein oder zwei Katzen, die es weder auf die Hühner oder den Hahn abgesehen haben.
Zum Meer ist es nicht weit. Chillen, Runterkommen und in das Kaminfeuer gucken sind aber bereits in diesem tollen Häuschen und dem grossen Garten davor und dahinter möglich.
Annelies, die Vermieterin, ist sehr nett. Alles im Haus hat prima funktioniert.Deze tekst is automatisch vertaald. -
Patrick31 juli 2026
Aanrader
Heerlijk huis, mooie omgeving, fijne gastvrouwen
-
Inge25 juli 2026
Heerlijke sfeer, alles is aanwezig.
Bij activiteiten heb ik niets ingevuld aangezien we een zeer luie week hadden met knutselen, lezen en lummelen. Geen noodzaak om zo’n heerlijke plek vaak te verlaten. Het strand bij Breskensen was heerlijk voor een avondwandelingetjeHeerlijke tuin aan 2 kanten van het huis, vooral kant met de bomen is favoriet
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 23:59
- Uitchecken: 07:00- 10:30
- Contactloos verblijf mogelijk
Gratis annuleren binnen 7 dagen na bevestiging van je boeking, bij een boekingsaanvraag meer dan 28 dagen voor aanvang. Bij een boeking met aanvang binnen 28 dagen geldt gratis annuleren binnen 24 uur. Bij annulering binnen gestelde periode heb je recht op volledige terugbetaling van het boekingsbedrag.
Daarna krijg je een deel van de reissom en 100% van de borg terugbetaald:
• tot 42 dagen voor aankomst: 70% terugbetaald
• 42–28 dagen voor aankomst: 40% terugbetaald
• 28 dagen tot de aankomstdag: 10% terugbetaald
• op de aankomstdag of later: geen terugbetaling
Een borg van € 200,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
85618
1714 6A71 BFFA 487D 7811
Duurzaamheid
- Energie label: B
- Duurzame inventaris
- Afval scheiden (glas, papier, plastic, voedselafval/biologisch)