Natuurhuisje in Joncelets
Occitanië, Frankrijk
- 6 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Le gite des demoiselles is een ecologisch houten gebouw van 70 m2 bestaande uit een vijfhoekige woonkamer van 25 m2, een grote slaapkamer met een bed van 160 cm, een badkamer, een toilet, een overdekt terras en een grote tuin. Er is een tweede slaapkamer van 20 m2 met badkamer, uitgerust met een tweepersoonsbed en een comfortabele tweepersoonsslaapbank. Meer informatie over de gite en de omgeving vind je op de pagina van de gite des libellules in Joncels!
Natuur en omgeving
De Gîte des Demoiselles heeft een lichte, gezonde sfeer, waarbij hout de boventoon voert in het interieur. Het huis biedt een comfortabel toevluchtsoord, koel in de zomer en gezellig rond het vuur in de winter. Het terras, dat zich uitstrekt vanuit de woonkamer, opent naar de natuur met een vrij uitzicht. De omgeving is rijk aan meren, middeleeuwse dorpjes, natuurgebieden (cirque de navacelles, lac du salagou, gorges d'héric) en grotten (Clamouse, Labeil, Roquefort), met tal van buitenactiviteiten om uit te kiezen. De gite is geclassificeerd als 3-sterren gemeubileerd vakantiehuis. Alle details op de pagina van de gite des libellules in Joncels!
Faciliteiten
- 2-pers. slaapbank (0x)
- 2-pers. bed (1x)
- 2-pers. bed (2x)
- Rolstoel toegankelijk
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Pelletkachel
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Terras (overdekt)
- Balkon
- Tv
- Tafeltennistafel
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Gasfornuis
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
Optionele extra's
| Badlinnen Per item, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
|---|
Ligging
Beoordelingen
-
Loes22 december 2025
Fantastische omgeving. Het huisje staat in een privé dal dat je deelt met het andere vakantiehuisje, de eigenaar Xavier en zijn hond Havana. Door het dal loopt de bron van de Gavezon. En het zit aan een doodlopende weg, dus alle rust.
Het huisje is prima. Alles wat er moet zijn is er. De tweede slaapkamer is toegankelijk via een omloop buiten.Fantastische omgeving. Het huisje staat in een privé dal dat je deelt met het andere vakantiehuisje, de eigenaar Xavier en zijn hond Havana. Door het dal loopt de bron van de Gavezon. En het zit aan een doodlopende weg, dus alle rust.
Het huisje is prima. Alles wat er moet zijn is er. De tweede slaapkamer is toegankelijk via een omloop buiten. -
Kathrin27 september 2025
Alles wat we nodig hadden was aanwezig in de natuurhuisjes en de kachel zorgde voor gezellige warmte op de koelere avonden.
In den Naturhäuschen war alles vorhanden, was wir benötigt haben.
Der Ofen sorgte für eine wohlige Wärme an den schon kühleren Abenden.We hadden een heerlijke tijd midden in de natuur. Precies zoals we ons hadden voorgesteld. Veel dank aan Xavier, de eigenaar.
Wir hatten eine wunderschöne Zeit mitten in der Natur. Genauso, wie wir es uns vorgestellt haben. Ein herzliches Danke schön an Xavier, dem Besitzer.
Deze tekst is automatisch vertaald. -
Willem30 juli 2022
Een huisje met alles erop en eraan. Zeer sympathieke eigenaar en helemaal op jezelf. Een aantal prettige dorpen in de omgeving.
Het huisje staat in een zeer stille aangename omgeving met een tweetal andere houten huizen in het einde van een dal. Er komt geen verkeer voorbij, zodat je kunt genieten van de natuur. Vanuit het huisje kun je omhoog wandelen naar commune met pottenbakkerij en kaasmaken. Loop je nog een stukje verder dan kom je bij een gehucht waar op ouderwetse wijze brood gebakken wordt. Om tot rust te komen de ideale locatie!
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 23:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Vuurwerkvrije omgeving
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
30882
Duurzaamheid
- Energie label: A
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Natuurlijke isolatiematerialen