Natuurhuisje in Eede
Zeeland, Nederland
- 8 personen
- 4 slaapkamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
NIEUW! Er is buiten een privé spa ruimte gecreëerd. U kunt gebruik maken van een hottub verwarmd door een houtkachel, buitenregendouche, ligbedden en vuurkorf. Op deze boerderij in Eede, dichtbij Sluis en de Zeeuws-Vlaamse kust, verhuren de verhuurders twee nieuwe, vrijstaande natuurhuisjes. Deze woningen staan op eigen terrein (2,5 hectare groot) waar, apart gelegen, ook een kleine camping is gehuisvest. De ene woning is geschikt voor acht personen, de andere voor twee personen, en ze worden zowel tezamen als apart verhuurd. Bij het ontwerp en de bouw is er rekening mee gehouden dat er in de grootste woning minimaal 10 gasten samen kunnen eten en verpozen. Als de woningen apart worden verhuurd, is privacy gewaarborgd door de verschillende terrassen en de ruimte rondom de huisjes. De hele woning is voorzien van vloerverwarming. Rondom het huis is een terras met lounge meubelen en eettafel. Je kunt gratis gebruik maken van de aanwezige fietsen. Beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen.
Natuur en omgeving
Op het terrein is een mini camping geopend van juni t/m augustus. De gasten voor de camping en vakantiehuizen komen voor de rust en de natuur. Daarom zijn feesten, harde muziek en overmatig drankgebruik niet toegestaan in de vakantiehuizen. Beide natuurhuisjes zijn gelegen te midden van de weilanden en akkerbouwvelden op 500 meter van de Belgische grens. Het dorpje Eede is een rustig dorpje met veel wandel- en fietspaden in de buurt, maar ook het Noordzeestrand met onder andere natuurreservaat Het Zwin ligt op fietsafstand (ongeveer 15 kilometer). Zowel het Nederlandse strand met de dorpjes Cadzand, Nieuwvliet, Breskens, als het Belgische strand met onder andere de mondaine badplaats Knokke is een bezoek waard. Ook zeker een bezoek waard zijn de historische steden Brugge (20 kilometer) en Gent (25 kilometer).
Faciliteiten
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (2x)
- 1-pers. bed (2x)
- Rolstoel toegankelijk
- Parking (5x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Open haard
- Houtkachel
- Verwarming (CV)
- Verwarming (elektrisch, CV)
- Auto laadpaal
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Barbecue
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Tv
- Jacuzzi / hottub
- Infrarood sauna
- Fietsen beschikbaar (gratis) (5x)
- Tafeltennistafel
- Tafelvoetbal
- Kinderbed (2x)
- Kinderstoel (2x)
- Speeltoestellen
- Zandbak
- Speelweide
- Trampoline
- Keuken
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Badkamer (2x)
- Bad
- Douche
- Toilet
- Wasmachine
- Wasdroger
Ligging
Beoordelingen
-
Annekatrien Algemene beoordeling:Fijn huis, gezellig met de kachel en hottub - al zou een termometer helpen om de temperatuur in de gaten te kunnen houden
Natuur, rust & ruimte:Mooi uitzicht.. wel wat bedrijvigheid op het terrein
-
Els Algemene beoordeling:geen opmerkingen
Natuur, rust & ruimte:Zeer goed in orde, alles aanwezig (behalve thermometer voor hottub). Koffiezetter wat verouderd. Maar dat zijn details. Zeer goede service en heel leuke omgeving.
-
Denise Algemene beoordeling:Wat werden we warm ontvangen! En wat een heerlijk plekje. Heel mooi verblijf waar we met zijn achten hebben verbleven. Alles was super schoon en de wellness was heerlijk.
Een aanrader dit huis!Natuur, rust & ruimte:Wat werden we warm ontvangen! En wat een heerlijk plekje. Heel mooi verblijf waar we met zijn achten hebben verbleven. Alles was super schoon en de wellness was heerlijk.
Een aanrader dit huis!
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 10:00
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
32922
Duurzaamheid
- Ecologische / biologische voedselproducten die door de huisbaas zijn gekweekt zijn verkrijgbaar