Natuurhuisje in Erp
Noord-Brabant, Nederland
- 5 personen
- 2 slaapkamers
- Huisdieren toegestaan
Vakantiehuis ''De Bosbeertjes'' is een gemeentelijk monument en ligt aan het natuurgebied Het Hurkske. Er zijn 2 slaapkamers met ruimte voor 5 a 6 personen waardoor het een ideale accommodatie voor gezinnen is. Het Hurske is een zeer gevarieerd en reliëfrijk landschap met heidevelden en bossen. Een plek die iedere natuurliefhebber zal aanspreken! Daarnaast is het vakantiehuis gelegen nabij talrijke wandel- en fietsroutes die je door dit groene, landelijke en bosrijke gebied voeren. Voor de liefhebbers van fietsen, in het dorp is voldoende informatie te vinden voor een heerlijke fietstocht. Het vakantiehuis beschikt over een fietsenstalling en een goed uitgeruste keuken met een waterkoker, een magnetron/oven en een afwasmachine. Op de barbecue kun je heerlijke gerechten bereiden voor je gezelschap. De woning is een 2 onder een kapwoning (in de andere woning kunnen ook gasten verblijven)
Faciliteiten
Ligging
Beoordelingen
-
Marion1 november 2021
Heerlijk huisje. Schoon, compleet. Prachtige locatie. Enige nadeel is dat het ontzettend gehorig is. Voor de rest, absolute aanrader!
Prachtige, bosrijke omgeving
-
mart13 september 2021
De tussendeur tussen de twee huisjes veroorzaken nogal wat overlast vooral bij luidruchtige buren.
verder is het huisje ruim opgezet keurig schoon en mooie ruimte rondom. ook het schuurtje voor de tuinstoelen en fietsen is prima.
Iets meer uitleg van koffiezetapparaat, magnetron en induktiekoken is wenselijkmooie plek alleen in de avond en ochtend voorbij scheurende auto's
erg gehorig v.w.b. de buren -
Norbert29 januari 2021
Schoon, mooi gelegen, goed opgeknapt en alles aanwezig. Heel mooi gebouw en ligging.
Mooie omgeving
Goed om te weten
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
53045