Natuurhuisje in Kapelle
Zeeland, Nederland
- 4 personen
- 2 slaapkamers
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Heerlijk op vakantie in Zeeland? Of er even tussenuit voor een paar dagen? Kom dan naar Kapelle! Centraal in Zeeland, een handige uitvalsbasis voor dagtrips. Bij Kapelle, ‘De bloesem van Zeeland’ hebben we een fruitteeltbedrijf en fruitplantenkwekerij. Aan de rand van het erf staat het chalet, geschikt voor 4 personen. Er zijn 2 slaapkamers, woonkamer, douche met toilet en een keukentje. Bed-, bad- en keukenlinnen, wifi en 2 fietsen zijn bij de prijs inbegrepen. Een campingbed en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar! Naast het chalet is een eigen parkeerplaats en een blokhut met daarin de fietsen, vriezer en wasrek.
Natuur en omgeving
Natuur in de buurt: Bos van de Toekomst (loopafstand). Op fietsafstand tref je het strandje van Wemeldinge, de Yerseke Moer, de Oosterschelde of de ‘Zak van Zuid-Beveland’. En met de auto ben je in ongeveer een half uur bij elke andere bezienswaardigheid in Zeeland: zee, strand, Middelburg, Veere, watersnoodmuseum, Berkenhof Tropical Zoo, Stoomtrein Goes, Veerse Meer....
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Stapelbed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Verwarming (CV)
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Fietsen beschikbaar (gratis) (2x)
- Kinderbed (1x)
- Koel-/vriescombinatie
- Sanitaire voorzieningen
- Wasmachine (gemeenschappelijk)
- Wasdroger (gemeenschappelijk)
Optionele extra's
| Eindschoonmaak Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 45,00 |
|---|---|
| Badlinnen Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
| Bedlinnen Per persoon, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
| Keukenlinnen Per verblijf, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
| Kinderbed Per item, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
| Kinderstoel Per item, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
| Hout Per item,Optioneel ter plaatse |
€ 5,00 |
| Fietsenhuur Per item, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
| Fietsenhuur Per item, Optioneel bij boeking |
€ 0,00 |
Ligging
Beoordelingen
-
Rob5 mei 2026
Huisje was alles wat we ervan hadden verwacht. Eenvoudig, schoon en comfortabel ingericht. Voor ons gezin met twee jonge meiden helemaal prima. We hebben genoten van de rust en ruimte op het erf.
Hebben genoten met ons gezin van 4 dagen in de omgeving van Kapelle en Zeeuwse kust. Dit adres was voor ons een prima uitvalsbasis en een heerlijk rustige plek om dagelijks naar terug te keren. Werden warm ontvangen door Nelleke en gezin en voelden ons meer dan welkom.
-
C1 mei 2026
Compact, gezellig ingericht huisje. Uitgebreide inventaris voor de keuken. Combimagnetron. Fine bedden. Lekker zonnige buitenplaats.
Mooie omgeving met veel fruitbomen. Rustige plek tussen de fruitbomen. Zat te beleven voor natuur, cultuur etc. Vergeet de bakker niet voor heerlijke streekproducten.
Op geringe afstand loopt de snelweg, die bij bepaalde weersomstandigheden goed te horen is. -
Anneke3 april 2026
Voor fietsen en wandelen een mooie omgeving wel veel recht toe recht aan maar wij hebben er van genoten en Goes is een hele leuke historische plaats.
Een heerlijk verblijf naast het bedrijf van eigenaar met heerlijk veel privacy, rust en van alle gemakken voorzien.
Licht, schoon, knus ingericht en een mooi terras met tuinmeubelen en zelfs een waslijn. Kortom een verblijf waar je echt tot rust komt!
Er staan 2 fietsen met 7 versnelling in het schuurtje welke je gewoon mag gebruiken gebruiken.
Eigenaresse Nelleke is een zeer vriendelijke jonge dame die graag ziet dat je het fijn hebt in hun chalet.
Wij hadden het geluk dat de fruitbomen in bloei stonden een, althans voor ons, prachtig gezicht.
Goed om te weten
- Inchecken: 16:00- 21:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 00:00 uur en 06:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
56750