Natuurhuisje in Surhuizum
Friesland, Nederland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
-
Huisdieren niet toegestaan
Altijd al eens willen weten hoe het is om in een echt Tiny house te slapen? Even weg uit de drukte en verblijven in een sfeervol natuurhuisje in de natuur? wij bieden 2 prachtige unieke huisjes in een weiland, grenzend aan een paardenbedrijf. Parkeren kan naast de boerderij en vanuit daar kunt u over een eigen pad naar uw huisje toe. Met uitzicht op een weiland met koeien of schapen kunt u hier heerlijk tot rust komen. De Tiny Houses zijn van alle gemakken voorzien en goed geïsoleerd zodat het ook in de koudere maanden heerlijk vertoeven is. Om de ecologische voetafdruk zo klein mogelijk te houden bestaan de Tiny Houses grotendeels uit gerecyclede materialen en beschikken zij over een composttoilet. Ook is er eventueel de mogelijkheid om uw eigen paard mee te nemen. Kortom een mooie belevenis! (Deze reservering betreft voorste Tiny house van de 2)
Natuur en omgeving
Surhuizum is een rustig en klein dorpje tussen Leeuwarden en Groningen in. Beleef zowel Friesland als Groningen! Surhuizum ligt tegen Surhuisterveen aan, dit dorp biedt 4 supermarkten en vele andere winkels. U kunt genieten van prachtige natuurgebieden zoals het Westerkwartier, Nationaal Park Lauwersmeer, natuurgebied Earnewoude en de natuurgebieden van Appelscha. Deze vindt u met een klein half uurtje rijden. Ook een wandeling over de nabij gelegen zandpaden welke door de weilanden lopen is aan te raden. Tevens zijn dagtripjes naar de Waddeneilanden Schiermonnikoog en Ameland goed te doen.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- 1-pers. slaapbank (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Verwarming (elektrisch)
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Sanitaire voorzieningen
- Badkamer (1x)
- Douche
- Toilet
Ligging
Beoordelingen
-
Paulien28 juli 2025
niet in het gewenste huisje kunnen wonen
Ondanks de reservering heb mijn de vakantie in een ander huisje op het zelfde terrein doorgebracht. Een paar dagen voor 28 juli kreeg ik bericht van een dubbele boeking, en is mij een ander huisje aangeboden. Dat was toch een kleine domper op mijn vakantievoorpret.
Over mijn ervaring met huisje Wiesberg zal ik de verhuurder persoonlijk mailen. -
Ronald3 juni 2022
Het huisje was in zeer goede staat, keurig schoon en mooi verzorgd. We konden er zo in en alles wijst zichzelf. Prima voor een weekendje weg!
We hebben een fijn weekend weg gehad en het uitzicht op het weiland was prima, de schutting vond ik jammer maar gaf privacy naar het tweede tiny house. De paarden in de paardenbak waren super leuk, hadden we misschien wel meer willen zien.
-
Ryan28 mei 2022
Super leuk huisje, duidelijk klein maar heeft alles wat we nodig konden hebben. Toilet was een beetje raar maar uiteindelijk prima. Leuk huisje en zou het zeker aanraden.
Super nice house, obviously small but has everything we could have needed. Toilet was a little weird but it was fine eventually. Nice little house and would recommend.
De omgeving was erg mooi met een paar plaatsen om mooie wandelingen te maken en mooie uitzichten.
The area was very nice with quote a few places to go for nice walks and good views.
Deze tekst is automatisch vertaald.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 11:00
- Contactloos verblijf mogelijk
Een borg van € 50,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
58488
Duurzaamheid
- Natuurlijke isolatiematerialen
- Gebouwd met natuurlijke bouwmaterialen
- Duurzame inventaris