Natuurhuisje in Burgh-Haamstede

Zeeland, Nederland

Vrijstaand | Kleinschalig vakantiepark | Tiny house
  • 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • WiFi
  • Huisdieren niet toegestaan
Gasten die hier verbleven vinden de omgeving fantastisch voor
Paardrijden Fietsen Wandelen

Dit schitterende tiny house is gebouwd met materialen uit de omgeving. Materialen die groeien in de omgeving zoals vlas en stro en hergebruikt materiaal. Stroom wordt verkregen door zonnepanelen. Er wordt gebruik gemaakt van een water uit watertanks waarop de douche en keukenkraan is aangesloten. Het toilet is een droogtoilet. Het natuurhuisje heeft een slaapzoldertje waarop het 2 persoonsbed ligt. Daarnaast is er een bedbank (onderschuifbed), wat 2- 1 persoonsbedden zijn. Het tiny house is geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. In de keuken bevindt zich een koelkast met vriesvakje, een oven en 2 pits inductiekookplaat. Ook is er een waterkoker en filterkoffiezetapparaat aanwezig. Aan het natuurhuisje zit een terras vast. Het natuurhuisje betreft een project waarbij onderzoek naar de toepassing van hergebruikt (circulair) en biobased (lokale geproduceerde producten) centraal staan. Daarnaast wordt onderzocht hoe zelfvoorzienend met water omgegaan kan worden.

Natuur en omgeving

Het tiny house staat op prachtige locaties aan de rand van een minicamping nabij Burghsluis met vrij uitzicht over de landerijen. Burghsluis ligt naast Burgh-Haamstede dichtbij de Oosterschelde en op fietsafstand van het Noordzeestrand. De minicamping hoort bij een boerderij.


Faciliteiten

Slaapkamer 1
  • 2-pers. bed (1x)
  • 1-pers. onderschuifbed (2x)
Basisvoorzieningen
  • Internettoegang (WiFi)
Buiten
  • Tuinmeubilair
Keuken
  • Koel-/vriescombinatie

Ligging


Beoordelingen

  1. Ilse
    13 september 2021
    Algemene beoordeling: 10 /10

    Een heel mooi huisje waar je lekker in tot rust kan komen, schoon en van alle gemakken voorzien

    Natuur, rust & ruimte: 5 /5

    Mooi weidse uitzichten en stille omgeving

Beoordelingen (1)

Goed om te weten

Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
Borg

Een borg van € 200,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

60851

Goed om te weten
Verblijfdetails
  • Inchecken: 15:00- 22:00
  • Uitchecken: 07:00- 11:00
Borg

Een borg van € 200,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.

Huisregels
  • Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
  • Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.

Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.

Natuurhuisje-ID

60851


Stel een vraag

Neem contact op met de verhuurder van het natuurhuisje

Stuur een bericht
Selecteer taal

Inloggen
Inloggen
Selectie activiteiten
Na elk verblijf nodigen we onze gasten uit om het natuurhuisje, de omgeving en specifieke activiteiten te beoordelen. Een activiteit wordt pas bij een natuurhuisje getoond als deze aan twee voorwaarden voldoet: er zijn minimaal 20 unieke beoordelingen gegeven en ten minste 60% van de gasten gaf een score van 'super' (3/4) of 'wauw' (4/4).