Natuurhuisje in Hoek
Zeeland, Nederland
- 2 personen
- 1 slaapkamer
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Vrij uitzicht vanuit huisje en tuin. Een heerlijk rustig plekje waar u ongestoord kunt ontspannen. Filterkoffie en thee aanwezig. Het bed is opgemaakt. Ruim voldoende handdoeken aanwezig. Wifi. Qua energie zijn we zelfvoorzienend door ruim voldoende zonnepanelen. De pelletkachel is eenvoudig te bedienen en geeft, indien nodig, heerlijke warmte. Pellets zijn inclusief. Koken op inductie. Zout, peper, olie, het is er. De keuken heeft een minioven en een kleine magnetron. Eigen apparatuur zoals friteuse of gourmet is niet toegestaan. Keukendoeken en theedoeken, vaatdoekjes hoeft u niet mee te nemen. De tuin is omheind. Geef even een seintje als u een bench wilt gebruiken. Het huisje is een gezellige ontspanplek zonder tv. 's Zomers koel, ventilator aanwezig, 's winters lekker warm, goed geïsoleerd. Aan de andere kant van dit bijgebouw zit een garage, waar ook uw fietsen een plekje kunnen vinden. Voor mindervaliden is de trap vrij steil.
Natuur en omgeving
U zit hier heerlijk, maar ook in de omgeving is genoeg te zien en te doen. Bosje (30 ha) en water op 200 m. Verder is natuurgebied De Braakman op 5 km. Het Zwin en het Land van Saeftinghe zijn heel specifieke natuurgebieden aan de randen van Zeeuws-Vlaanderen. Natuurlijk zijn de stranden van Groede of Cadzand in elk seizoen mooi. Zeehonden spotten kan bij laag water vanaf de zeedijk langs de Westerschelde of door met een bootexcursie mee te gaan. In Zeeuws-Vlaanderen zijn veel leuke polderweggetjes waar het prettig fietsen is, bijvoorbeeld een route langs de Staats-Spaanse linies uit de 80-jarige Oorlog, waar ook het Mauritsfort deel van uitmaakt. En als u zin hebt om wat cultuur te snuiven dan zijn Hulst, Sluis, Brugge, Gent en Antwerpen echte aanraders. Niet ver achter Gent beginnen de Vlaamse Ardennen waar prachtige wandelingen te doen zijn met onverwacht veel hoogteverschil. Ontdek Zeeuws-Vlaanderen en omgeving vanaf deze rustige vakantieplek.
Faciliteiten
- 2-pers. bed (1x)
- Parking (1x)
- Internettoegang (WiFi)
- Internet
- Pelletkachel
- Drinkwater
- Warm water
- Elektriciteit
- Tuin
- Tuin (omheind)
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuindeuren
- Kinderbed (1x)
- Kinderstoel (1x)
- Keuken
- Koel-/vriescombinatie
- Oven
- Douche
Ligging
Beoordelingen
-
Matthijs6 maart 2026
Schoon huisje met alle gemakken voorzien. Koffie en alles was aanwezig. Ook een zeeuwse bolus en hondensnoepje. Heerlijke pelletkachel en geen tv wat knus is. Iets steile trap, maar voor ons geen probleem. Fijn bed en douche. Een "grappige" wc en leuke details in de woning waaronder bijvoorbeeld het kijkluikje in de avond/nacht bovenaan de trap. Tussendeuren ipv. muren maar aan de andere kant van de gesloten deuren woont de eigenaar niet.
We zijn goed voorzien en zijn goed tot rust gekomen.Het is een heerlijk knus huisje met in de buurt diverse gebieden om te wandelen met de hond. Met de auto kan je de grotere natuurgebieden (bos of zee) bereiken en op 5 minuten lopen een kleiner bos. Eigen tuin met uitzicht op een akker (en in de verte de snelweg die je soms iets hoort als de wind verkeerd staat) waar ganzen en eenden te zien waren. In de beboste gebieden hoorden we roofvogels en spechten. Het verblijf gaf ons de rust en knusheid die we zochten. En we zijn heerlijk ontspannen weer thuis nu.
-
Rene28 februari 2026
Tussen deuren waar ik persoonlijk niet van hou.
Wc is ook een dingetje.
Voor de rest alles netjes en schoon .
Slaapkamer super voor elkaar.
Douche was ik dik voorelkaar.
Het is klein , maar voor een paar
nachtjes aan te raden.
Gr Els en Rene.Klein maar fijn .
-
Janni20 februari 2026
Heel fijn schoon huisje, prachtig uitzicht over de landerijen. Alles wat je nodig hebt is aanwezig tot aan koffie en thee. Bij aankomst liggen Zeeuwse bolussen en verse eitjes van de kipjes klaar. Zeer vriendelijke ontvangst! Hele lieve hond van de eigenaren. Onze hond heeft lekker kunnen scharrelen in de omheinde tuin. In directe omgeving is goed te wandelen met de hond om deze uit te laten. Alles ruim voldoende aanwezig en schoon, heel fijn. Goede douche. Leuk nachtlampje bij de trapopgang. Een aanrader!
Prachtige omgeving, heerlijk om te wandelen ook met de hond. Leuk om stadjes in de omgeving te bezoeken Sluis, Middelburg, Brugge, Domburg, Zoutelande... etcetera. Heerlijk uitwaaien op het strand. We hebben genoten van de rust en de natuur, vogels, reetjes en fazanten gespot.
Goed om te weten
- Inchecken: 15:00- 22:00
- Uitchecken: 07:00- 10:30
Een borg van € 75,00 is van toepassing. Je wordt terugbetaald na het uitchecken.
- Uit respect voor de natuur: stilte tussen 06:30 uur en 23:00 uur.
- Minimum leeftijd hoofdboeker: 18 jaar.
- Roken is niet toegestaan in dit natuurhuisje.
- Bij dit natuurhuisje mag je geen vuurwerk afsteken.
- Feesten of evenementen zijn niet toegestaan.
- Dit huisje is niet geschikt voor groepen jongeren, studenten en sportteams.
- Afval scheiden is verplicht in dit huisje.
Aanvullende huisregels worden vermeld bij de algemene voorwaarden, bij het plaatsen van jouw boeking.
62639
Duurzaamheid
- Energie label: B
- Off grid of voorzien van 100% hernieuwbare energie
- Natuurlijke isolatiematerialen